Tronsmart Sono Gaming Headset İncelemesi

Bende sipariş vereceğim inceleme için teşekkürler. Tekrardan sormak istiyorum. Rainbow, CS:GO gibi dikkat ve ses kasma gerektiren oyunlar oynayacağım. Gerçekten etkili ses kasabiliyor musun?

Valorant'ta bayağı iyi ses kasılıyor CS:GO'da da aynı şekilde iyi ses kasılır adamın tam nereden geldiğini anlkayabiliyorsun ses kalitesi bu fiyat için bayağı iyi mikrofonu da öyle.

Benim kulağım tam oturdu ama evdekilere denettirdiğimde bazılarının kulağına tam oturmadı. Kulağın gireceği yer çok büyük değil. Kişiye göre değişiyor.

Merhaba, kulaklığı bende temin ettim fakat kulaklığı takmadım zaman kulaklığın padleri birbirine çekiliyor sizde de böyle mi?

Merhaba, öncelikle yazınız için teşekkür ederim. Bu kulaklığı bende sipariş vericem fakat aklımda tek bir soru işareti kaldı. Laptop kullandığım için tek jak girişim var bu yüzden tek jak girişiyle hem kulaklık hem mikrofonu kullanmam gerekiyor. Yazında tek jak ile ikisinin kullanılamadığını söylemişsin. Bu konuda bir gelişme var mı ?

Evet hocam tek jak kullanamadım maalesef. USB ses kartı alıp sorunumu çözdüm, ses kalitesi kaybı da yaşamadım. Kullandığım ses kartı: Alfais 4687 Harici 7.1 Usb Ses Kartı 12 Kanal 5hv2 Destekli | Trendyol

Hocam eline emeğine sağlık harika olmuş benim için ses kadar Mic'inde iyi olması lazım Mic kalitesi nasıl bir dip sesten bahsetmişsin rica etsem bir Mic testi atabilme şansın var mı acaba?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…