Tronsmart Sono Gaming Headset İncelemesi

Kulaklığı telefonda kullanırken mikrofonu çalışıyor mu? İlk yazıda ayrıştırıcı olmadan mikrofon çalışmıyor demişsiniz çünkü.

Hocam kusura bakmayın hortlatmışım gibi oldum ama tek bir sorum var, kulak pedleri büyük mü yani kulağı tamamen içine alıyor mu?

Kulaklığı telefonda kullanırken mikrofonu çalışıyor mu? İlk yazıda ayrıştırıcı olmadan mikrofon çalışmıyor demişsiniz çünkü.
Hocam mesajınızı nedense görmemişim, kusura bakmayın. Evet, telefonda mikrofon çalışıyor.
Hocam kusura bakmayın hortlatmışım gibi oldum ama tek bir sorum var, kulak pedleri büyük mü yani kulağı tamamen içine alıyor mu?
Bu konuda sizi üzebilirim hocam. Benim kulaklarıma tam oturuyor ama babama denettirdiğimde onun kulakları tam oturmadı. Pedler çok büyük değil maalesef. Kişiden kişiye değişiklik gösteriyor.

Şey acaba resmini çekme şansınız var mı pedlerin?

Ben konumda boyutlarını belirtmiştim. Kocaman kulağınız varsa olmayabilir belki.

Merhaba. Boyutlar bu şekilde:

Berat kusura bakma kral konundan adam çalıyor gibi link atıyoruz ama...

Son düzenleme:
Yok hocam sorun değil. Sizinki benimkine göre daha iyi bir inceleme bence, hakkınız

Çok teşekkürler ikinize de. <3

Aradan uzun süre geçmiş sorayım dedim bende almayı düşünüyorum bir sıkıntısı çıktı mı? Hala memnun musunuz?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…