Tronsmart sono nasıldır?

Coda

Hectopat
Tronsmart sono hakkında bilgi verebilir misiniz? Ve bu fiyat bandında kulaklık, ve 100-140 TL arası mouse önerisi arıyorum yardımcı olursanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Gayet güzel, alınabilir.

@Akif ve @tirabzonun_kaymagi kullanıyor, memnunlar diye biliyorum.

Tronsmart sono hakkında bilgi verebilir misiniz? Ve bu fiyat bandında kulaklık, ve 100-140 TL arası mouse önerisi arıyorum yardımcı olursanız sevinirim.
şuanda o kulaklıgı kullanmaktayım. ilk aldıgımda sövmüştüm kulagıma oturmuyordu ama 1 hafta sonunda alıştım ve şuan oturuyor kulagıma. kulaklıgı aralıksız 7 8 saat kullanmaktayım hiçbi sorununu görmedim bazen ağrı yapabiliyor. bide bana sorarsan bass denen birşey yok. ama bence bu fiyata mükemmel. tabi ben aldıgımda 180 tl bir fiyata almıştım şuan 250 tl olmuş o fiyata daha iyileri alınabilir bence

Şu anda o kulaklıgı kullanmaktayım. İlk aldıgımda sövmüştüm kulagıma oturmuyordu ama 1 hafta sonunda alıştım ve şu an oturuyor kulagıma. Kulaklıgı aralıksız 7 8 saat kullanmaktayım hiçbir sorununu görmedim bazen ağrı yapabiliyor. Bir de bana sorarsan bass denen bir şey yok. Ama bence bu fiyata mükemmel. Tabii ben aldıgımda 180 TL bir fiyata almıştım şu an 250 TL olmuş o fiyata daha iyileri alınabilir bence.

He.

@tirabzonun_kaymagi kullanıyor ve gayet memnun olduğunu söylüyor.

Mouse de önerecektim fakat yeni konu açın.

Moderatör de aynı konuda iki farklı soruya nasıl izin vermiş anlamadım.

Oki.

Şu anda o kulaklıgı kullanmaktayım. İlk aldıgımda sövmüştüm kulagıma oturmuyordu ama 1 hafta sonunda alıştım ve şu an oturuyor kulagıma. Kulaklıgı aralıksız 7 8 saat kullanmaktayım hiçbir sorununu görmedim bazen ağrı yapabiliyor. Bir de bana sorarsan bass denen bir şey yok. Ama bence bu fiyata mükemmel. Tabii ben aldıgımda 180 TL bir fiyata almıştım şu an 250 TL olmuş o fiyata daha iyileri alınabilir bence.

Önerin nedir 250 TL'ye?

Kulaklık mükemmel. Bu bütçeye alabileceğiniz en kaliteli kulaklıktır. Dışı biraz soyuldu tek yaşadığım sorun o.

Pek anlamıyorum bu konuları. CS'de falan rahat ses kasılabiliyor mu?

He.

Oki.

Önerin nedir 250 TL'ye?

Pek anlamıyorum bu konuları. CS'de falan rahat ses kasılabiliyor mu?

Bilmiyorum kanka araştır sen. Şu an dier kulaklıkların fiyatını bilmiyorum. Onlarında artmıştır onlara kıyasla bu iyi olabilir.

Geri
Yukarı