Tronsmart sono nasıldır?

Fiyatlar uçtu ş an bu fiyata en iyisi gibi ses kasma nasıl.

Hep Minecraft falan oynardım, şu an bıraktım. 1-2 gündür Valorant oynuyorum ses kasma konusunda iyi adamların nerede olduğu net anlaşılıyor. Sesin nereden geldiği falan.

Son düzenleyen: Moderatör:
@Coda ses kasmak istiyorsan Trust GXT 450 bakabilirsin ama kaliteli bir kulaklık değil. Rahat da değil. Mikrofonundan da bir şey bekleme.

Onu biliyorum. Dış görünüşü çok kötü galiba tronsmartı alacağım.

Hep Minecraft falan oynardım şu an bıraktım. 1-2 gündür Valorant oynuyorum ses kasma konusunda iyi adamların nerede olduğu net anlaşılıyor. Sesin nereden geldiği falan.

Kanka sağ ol alacağım galiba. Bir de mouse önerebilirsen sevinirim, en fazla 140 TL.

Onu biliyorum dış görünüşü çok kötü galiba tronsmart ı alacağım.

Kanka sağ ol alacağım galiba bir de mouse önerebilirsen sevinirim en fazla 140 TL.

Ben Everest SGM X7 kullanıyorum 1-2 yıldır halanda bir şey olmadı. Cillop gibi fiyatıda 60 TL idi. Ben alırken şu an 72 TL olmuş.

Ses kasmak için de gayet iyi Tronsmart Sono. Kullanıyorum aktif olarak.
Ses şiddeti nasıl? Müzik vs için yeterli mi? Trust GHS 306'da hoparlör gibi ses alıyorum ve sesin şiddetinin yüksekliği harika. Mikrofon için değiştiriyorum. Kısık sesle konuşmalarda Tronsmart nasıl iş çıkartıyor? Tecbrübelerinizi aktarabilirseniz sevinirim.

Mikrofon konusunda çok memnunum. Geceleri kısık sesle de konuşsam arkadaşlarımdan hiç şikayet almadım. Ses yüksekliği ise diğer kulaklıklara göre bir tık düşük. Kulaklık için yeterli ancak masaya koyup ufak bir hoparlör gibi kullanacak kadar değil.

Mikrofon konusunda çok memnunum. Geceleri kısık sesle de konuşsam arkadaşlarımdan hiç şikayet almadım. Ses yüksekliği ise diğer kulaklıklara göre bir tık düşük. Kulaklık için yeterli ancak masaya koyup ufak bir hoparlör gibi kullanacak kadar değil.
İncelemeleri ve yorumları iyi duruyor. Sesi hoparlör gibi olmasa da yeterli olması kafi. Sanırım bunu alacağım gibi. Soyulmalar var mı dış yüzeyde? Bir kaç kişide vardı diye hatırlıyorum.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı