Troy nereden çıktı?

Daha önceden de vardı piyasada. Mastercard, Visa yerine geliştirildi. Komisyonlar ülkede kalsın hesabı.
Beyler ziraat banka kartımda troy kullanıyorum neredeyse hiç bir yerde geçmiyor almayın aldırmayın
İşte ben de bunu düşündüğüm için niye insanlar yöneldi diyorum. Maestro bile çok yaygın değil bizim ülkede bence.

Gereksiz icatlar çıkarılıyor.

İşte ben de bunu düşündüğüm için niye insanlar yöneldi diyorum. Maestro bile çok yaygın değil bizim ülkede bence.

Gereksiz icatlar çıkarılıyor.
Mastercard ve Visa yurt dışı menşeli olduğu için ve her yabancı ürün gibi onlarında Yahudilerin olduğu düşündükleri için boykot ediyorlar. Bu arada boykot ile alakasız gerçekten yurt içinde %100 verimle kullanabiliyor olsak Troy gerçekten mantıklı ama maalesef öyle değil.

Mastercard ve Visa boykot mu ediliyor? :D Bunun yerine de Troy mu oneriliyor? :D

Beyler ziraat banka kartımda troy kullanıyorum neredeyse hiç bir yerde geçmiyor almayın aldırmayın

Alip aldirmazsak yerinde sayar dostum, ama kullanıcı sayısı artarsa mecburen daha yaygınlaşı ve avantajlı hale gelir. Şöyle düşün Visa veya Mastercar'ınlar ekmek su sigara vs bile alsan senin varlığından habersiz yahudi her saniye senin üzerinden para kazanıyor ve öyle böyle paralardan bahsetmiyorum.

Yeni bir şey olmadığı zaten söylenmiş. Şurada 10 yıl önce bile MasterCard bazı yurtdışı işlerinde sıkıntı çıkarıyordu. Öyle bir amaçları olup olmadığını bilmediğim American Express'in durumu düşünülünce düzgün çalışan Troy için 2053'ü falan bekleriz.

Geri
Yukarı