Çözüldü Truckers MP 1.45 "unsupported Game error" hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

PolterGeist

Centipat
Daha fazla  
Merhaba, ETS 2 oto güncellemede olduğundan dolayı en son sürüme (1.45)'e güncellemiş. Truckers MP'ye girmeye çalıştığımda ise şu hatayı alıyorum;

Steam üzerinden beta kısmında ki versiyonları denedim ve olmadı.
Tempoary 1.45
1.45X
1.44

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2022-08-14 234629.png
    Ekran görüntüsü 2022-08-14 234629.png
    7 KB · Görüntüleme: 15
Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Steam üzerinden ETS 2'nin özellikler>betalar>"temporary_1_44-1.44.X for incompatible mods" şeklinde ayarları uygulayın ve tekrardan Truckers MP'ye girin. (belki doğru sürümü seçmemişsiniz diye söyledim.)

Maalesef olmadı yine de teşekkür ederim.

Steam üzerinden ETS 2'nin özellikler>betalar>"temporary_1_44-1.44.X for incompatible mods" şeklinde ayarları uygulayın ve tekrardan Truckers MP'ye girin. (belki doğru sürümü seçmemişsiniz diye söyledim.)

Sorunu çözdüm sürümlerden public_beta yı seçin sorun ortadan kalkıyor.

Maalesef olmadı yine de teşekkür ederim.

Sorunu çözdüm sürümlerden public_beta yı seçin sorun ortadan kalkıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı