Çözüldü Truckers MP ban sistemi nasıl işliyor?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

Limon16

Decapat
Arkadaşlar merhaba bazı sorularım olacak kafama çok takıldı. Mesela 4. banımızda otomatik olarak 1 ay ban yiyoruz ve silinmiyor diye biliyorum. 3. bana kadar olan yasaklar 12 ay içerisinde pasif oluyor. Mesela 4.banımı yedim ama 1 tanesi pasif bu halde yine 3. ban olarak sayılıyor. Sorum şu eğer her sene 3 tane ban yersek 12 ay sonra silineceği için bir problem olur mu? Perma atılır mı 5, 6 sene sonra?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Açıkçası oyun sadece MP'den ibaret değil, para ödediğinizde oyunun MP sürümüne değil SP sürümüne para ödüyorsunuz. MP sürümü 3. parti bir moddur.

Ayrıca MP olmadan modlarla ve DLC'lerle oyun yine oldukça keyifli geçiyor.

Sorunuzun cevabına gelecek olursak, pasif olan banlar sayılırken dahil edilmez. Dolayısıyla mesela 4 tane banınız var ama iki tanesi pasif. Bir tane daha ban yediğiniz zaman 3. ban olarak kabul edilir, 5. ban olarak değil.

Dolayısıyla 5-6 sene sonra banlarınız 12 ay sonra pasifleşeceği için sınırsız yemezsiniz.
Açıkçası oyun sadece MP'den ibaret değil, para ödediğinizde oyunun MP sürümüne değil SP sürümüne para ödüyorsunuz. MP sürümü 3. parti bir moddur.

Ayrıca MP olmadan modlarla ve DLC'lerle oyun yine oldukça keyifli geçiyor.

Sorunuzun cevabına gelecek olursak, pasif olan banlar sayılırken dahil edilmez. Dolayısıyla mesela 4 tane banınız var ama iki tanesi pasif. Bir tane daha ban yediğiniz zaman 3. ban olarak kabul edilir, 5. ban olarak değil.

Dolayısıyla 5-6 sene sonra banlarınız 12 ay sonra pasifleşeceği için sınırsız yemezsiniz.

Çözüm
Çok teşekkür ediyorum.
Ben açık dünyayı seven biriyim Truckers MP bu konuda hoşuma gidiyor korktuğum için yazmıştım teşekkür ediyorum netleşmiş oldu.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı