Truckers MP "connection refused" hatası

Zurnadürüm

Megapat
Makaleler
22
Daha fazla  
Merhabalar. Oyuna girince " connection refused. You are not owner of some DLC you use." diye bir hata alıyor ve sunucuya bağlanamıyorum. Profilim herkese açık ve eskiden de Truckers MP oynuyordum sorunsuz. DLC'ye sahip değilim. Mod sıkıntı çıkarır diye tüm modları devre dışı bıraktım, yine aynı. Sunucuya nasıl bağlanırım acaba?

Merhabalar. Oyuna girince " connection refused. You are not owner of some DLC you use." diye bir hata alıyor ve sunucuya bağlanamıyorum. Profilim herkese açık ve eskiden de Truckers MP oynuyordum sorunsuz. DLC'ye sahip değilim. Mod sıkıntı çıkarır diye tüm modları devre dışı bıraktım, yine aynı. Sunucuya nasıl bağlanırım acaba?

Hata da onu diyor zaten gerekli DLC yokmuş sanırım (harita genişletmesinden bahsediyor olabilir)

Kanka ne yaptın? Düzeldi mi? Bana da diyor şu an. 20 dk önce oynuyordum şimdi hata veriyor.

Görmemişim kusura bakma benim zamanımda daha doğrusu benim hata aldığım zamanda tamamen sunucuda sorun varmış, Discord'a gidip göz attığımda herkesin bu sorunu yaşadığını gördüm zaten ertesi gün düzeldi.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı