Truckers MP "Unreliable Connection" hatası

valerion daerys

Decapat
Daha fazla  
Sık sık bu hatayı alıyorum. Buna ek olarak yine sık sık bağlantım kopuyor. Sebebini bilen ve yardımcı olabilecek var mı? Netspeed kullanıyorum.

Dosya Ekleri

• 1684789221078.png
    1684789221078.png
    21,4 KB · Görüntüleme: 22
Bende Netspeed kullanıyorum ve ne gariptir ki bende de bu hata oluyor. Özellikle oyunu ilk kez açıp sunucuya bağlanırken oluyor. Oyunu oynarken hiç rastlamadım. Netspeed de tmp konusunda genel bir sorun var ve bir türlü çözemediler.

Bende Netspeed kullanıyorum ve bu hatayı alıyordum, modem arayüzünden WAN kısmına girin orada mtu ve tcp mss var mtu yu 1440 tcp mss yi 1400 yapıp ayarları kaydedin, modemi kapatıp açın düzelecektir.

Son düzenleme:
Bende Netspeed kullanıyorum ve bu hatayı alıyordum, modem arayüzünden WAN kısmına girin orada tpu ve tcp mss var tpu yu 1440 mct ms yi 1400 yapıp ayarları kaydedin, modemi kapatıp açın düzelecektir.

Evet bu ayarı yapmadan kimse gözükmüyordu bende hatta konusunu da açmıştım. Netspeed biraz sıkıntılı bu konuda.

Bende Netspeed kullanıyorum ve bu hatayı alıyordum, modem arayüzünden WAN kısmına girin orada mtu ve tcp mss var mtu yu 1440 tcp mss yi 1400 yapıp ayarları kaydedin, modemi kapatıp açın düzelecektir.
Keenetic Omni DSL kullanıyorum ufak bir göz attım ama bu ayarı bulamadım. Yarın gün içinde tekrardan bakacağım teşekkür ederim.

TCP MSS ayarını bulamadım ama MTU yu 14492 den 1440 yaptım. Bir saattir oynuyorum şimdilik atmadı.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı