Truckers MP ghost mod perma ban yedirtir mi?

ByLeaD

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar calais duisburgda trenlerin orayı blokluyorlardı, bende kaçaktv'nin videosundaki taktiği yaptım. Oyunu hızlı kaydettim ve sonra oyunu hızlı yükle yaptım. Ghost mode verdi, insanların içinden kimseye zarar vermeden geçtim. Ama korkuyorum. Zaten 2-3 kere 90 günlük ban yedim bu sefer perma yer miyim?

Perma yedirmez o olay oyunun bir özelliği ama kasıtlı yaparsan suç fakat perma atmazlar.

Hocam inşallah bıktım artık banlardan neyse perma yersem buraya yazacağım.

Perma yedirmez o olay oyunun bir özelliği ama kasıtlı yaparsan suç fakat perma atmazlar.

Truckers discordundaki insanlar perma diyorlar ama korkuyorum.

TMP de nefes alsan ban sebebi neredeyse. İşini bilmeyen adminler modlar havada uçuşuyor maalesef. Ego için banlanıp daha sonra açtırdığımı biliyorum üstelik Türk admin banlatmıştı :) Kitlesi de türünün tek örneği toksik tayfa. Herkes en ufak bişeyden birbirini banlatma peşinde. Ama dediğiniz sebebten bırakın permayı normal ban bile yiyeceğinizi düşünmüyorum.

Tmp de nefes alsan ban sebebi neredeyse. İşini bilmeyen adminler modlar havada uçuşuyor maalesef. Ego için banlanıp daha sonra açtırdığımı biliyorum üstelik Türk admin banlatmıştı :) kitlesi de türünün tek örneği toksik tayfa. Herkes en ufak bir şeyden birbirini banlatma peşinde. Ama dediğiniz sebebten bırakın permayı normal ban bile yiyeceğinizi düşünmüyorum.

Umarım hocam perma yememek daha önemli.

Yeni konular

Geri
Yukarı