Truckers MP hesabı silinebilir mi?

O Launcher kesin olarak çıkacak mı çıksa bile kendi Steam hesabım ile oynayabilir miyim?

O Launcher'den yıllardır bahsediliyor be hocam bir türlü çıkmadı ben bu saatten sonra da çıkacağına inanmıyorum.
11 şubatta al işte dene arkadaşın da dediği gibi hayatından gidecek şey en fazla 10TL.

Sonunda beni anlayabilmişsin ve hatanın farkına varmışsın dostum, Yüksek olarak ihtimalle yasaklanma şansına bir şey demiyorum yasaklanabilir de yasaklanmayabilir de, her türlü kaliteli bir VPN ve HWID değiştirmesi gerekir.
IP ban hakkında bir bilgim yok ama hwid hakkında hiçbir şey çıkmıyor reverse engineer ettiğimde base dll'i. sadece işlemci modeli ve os'u alıyor sadece. bunu logladığına dair bir şey de bulamadım.

1644167678493.png

O Launcher kesin olarak çıkacak mı çıksa bile kendi Steam hesabım ile oynayabilir miyim?

Infinite Truckers, 2018'de yapılıyordu geri bırakıldı 2020'de başlandı geri bırakıldı ve gene yapmaya başladılar gene bırakmazlarsa eminim ki çıkar ve oynayabilirsin bir etki etmez.

IP ban hakkında bir bilgim yok ama HWID hakkında hiçbir şey çıkmıyor reverse engineer ettiğimde base DLL'i. Sadece işlemci modeli ve OS'u alıyor sadece. Bunu logladığına dair bir şey de bulamadım.

Eki Görüntüle 1297666

Buna nereden ulaştınız.
Truckers MP'den mi bahsediyorsunuz ayrıca.

Sen adamsın hocam eyvallah.
Yani bu da HWID atılmıyor demek.
@denizdeni hocam peki bu sistem bizim nasıl birden çok hesabımız olduğunu anlamakta çünkü ortada hem HWID yok hem IP yok gibi gözüküyor.
Yine base dll'de bir şey görmedim fakat eğer birisi seni reportlarsa veya 2 hesabınında nickleri çok benzerse banlayabiliyorlarmış.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
ban sebebim de bu 5. ban olduğu için perma yedim itirazımı yaptım çünkü adamın durduğu yer doğru değil yerler ıslak ve yüküm ağr olduğu için dönemedim üstelik adam hasar dahi almadı.

Yolun dar ve kalabalık olduğunu gözüktüğü üzere hızınız çok fazla. Yükünüz çok ağırsa o kadar hızlı gitmeyeceksin virajda. Her ne kadar çarptığın adamda suçlu olsa da büyük pay sizde.

Yeni konular

Geri
Yukarı