Truckers MP hesabı silinebilir mi?

Truckers MP kurallarına göre yeni hesap açıp oynamak yani Ban'ı ihlal etmek yasaktır ve bu ban evading kuralına giriyor, yeni Steam hesabıyla alıp oynamaya çalıştığınız da ise 1 veya 2 aylık süre sonra tekrardan yasaklanırsınız tamamen sınırsız süreyle.

Kesin bir durum değil ben 2 sene boyunca sürekli yeni hesap alarak açarak oynadım ilk kez kendi hatam yüzünden yakalandım eskisi kadar dikkat etmiyorlar. Kesin yakalanmaz garantisi veremem fakat büyük ihtimalle yakalanmaz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
ban sebebim de bu 5. ban olduğu için perma yedim itirazımı yaptım çünkü adamın durduğu yer doğru değil yerler ıslak ve yüküm ağr olduğu için dönemedim üstelik adam hasar dahi almadı.

Bu konu için Truckers MP sitesin de "Ban Appeal" butonuna tıklayın, burada yardımcı olamayız.

1644165877589.png

Steam de tüm DLC'ler var tekrar almak istemiyorum indirimde 150 lira civarı vermiştim tüm maplere yeni Truckers MP hesabı açıp oynasam Steam hesabıma bir zarar gelir mi çünkü CS de bayağı sağlam envanter var.
Bu konu için Truckers MP sitesin de "ban appeal" butonuna tıklayın, burada yardımcı olamayız.

Yaptım ban appeal bekliyorum.

Steam de tüm DLC'ler var tekrar almak istemiyorum indirimde 150 lira civarı vermiştim tüm maplere yeni Truckers MP hesabı açıp oynasam Steam hesabıma bir zarar gelir mi çünkü CS de bayağı sağlam envanter var.

Şu anki Steam hesabınızla bir daha oyun içi hesap açamazsınız yasaklı olarak gözükür, yeni Steam hesabı açıp oyunu alıp tekrardan başlamanız gerekir bu durum tespit edilirse (1 veya 2 ay içinde tespit ediliyor zaten) 5 ban sınırı olmadan direkt yasaklanırsınız tekrardan perma.

Şimdi ETS 2 11 şubat günü 9TL 75 kuruşa düşecek DLC almadan sadece calais-duisburg arası oynamak için farklı bir Steam hesabı açarak şansını dene yüksek ihtimalle yakalanmazsın.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
ban sebebim de bu 5. ban olduğu için perma yedim itirazımı yaptım çünkü adamın durduğu yer doğru değil yerler ıslak ve yüküm ağr olduğu için dönemedim üstelik adam hasar dahi almadı.
Burada hatalısın bu arada. Ve direk perma yediğine göre ilk hatan değil bu.

Şimdi ETS 2 11 şubat günü 9TL 75 kuruşa düşecek DLC almadan sadece calais-duisburg arası oynamak için farklı bir Steam hesabı açarak şansını dene yüksek ihtimalle yakalanmazsın.

Nasıl yani farklı bir Steam ve farklı bir Truckers MP hesabı kullanmak da mı suç ?
Burada hatalısın bu arada. Ve direk perma yediğine göre ilk hatan değil bu.

Sonuçta hız sınırları içerisindeyim kontrolden çıktım evet ama sence o adamın orada park halinde durması ne kadar doğru?

Nasıl yani farklı bir Steam ve farklı bir Truckers MP hesabı kullanmak da mı suç ?

Sonuçta hız sınırları içerisindeyim kontrolden çıktım evet ama sence o adamın orada park halinde durması ne kadar doğru?
Günün sonunda adama çarptığını değiştirmez. Yağmurlu hava da hız sınırlarını zorlamana gerek yoktu.

Geri
Yukarı