Truckers MP ve World Of Trucks güvenilir mi?

ataykumbar

Decapat
Daha fazla  
Merhaba, ETS 2'yi Online oynamak için Truckers MP ve world of trucks sitelerine Steam hesabımı bağlayarak kaydoldum. Bu siteler güvenilir mi? Kullanıcı adı şifre filan yazdım sonuçta.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, ETS 2'yi Online oynamak için Truckers MP ve world of trucks sitelerine Steam hesabımı bağlayarak kaydoldum. Bu siteler güvenilir mi? Kullanıcı adı şifre filan yazdım sonuçta.

Güvenilir.

Söylendiği gibi gayet güvenilir. Zaten site sizden steam ile log in olmanızı istiyor direkt steam kullanıcı adı ve parolanızı değil. Bu arada yanlışsam sosyaldeki arkadaşlar düzetsin yakın zamanda ETS2 ye offical mutiplayer eklenecek yani bu işlerle uğraşmanıza gerek kalmayacak

Söylendiği gibi gayet güvenilir. Zaten site sizden Steam ile log in olmanızı istiyor direkt Steam kullanıcı adı ve parolanızı değil. Bu arada yanlışsam sosyaldeki arkadaşlar düzetsin yakın zamanda ETS 2'ye offical mutiplayer eklenecek yani bu işlerle uğraşmanıza gerek kalmayacak

Bunu daha önce getirmelilerdi bence çünkü ETS 2 artık eskisi kadar sarmıyor bu benim düşüncem

World of Trucks zaten SCS Software'a ait.

Söylendiği gibi gayet güvenilir. Zaten site sizden steam ile log in olmanızı istiyor direkt steam kullanıcı adı ve parolanızı değil. Bu arada yanlışsam sosyaldeki arkadaşlar düzetsin yakın zamanda ETS2 ye offical mutiplayer eklenecek yani bu işlerle uğraşmanıza gerek kalmayacak
Şu anda ETS 2 de multiplayer var zaten, Truckers MP mantığında değil ama konvoy kurup birlikte kamyon sürüyorsun Truckers MP deki gibi onlarca kişinin olduğu bir servera girmiyorsun. Sürekli insanları trolleyen kanser kitlenin olmaması yönünden iyi kendi arkadaşlarınla konvoy oluşturup, muhabbet ederrek kamyon sürmek zevkli oluyor.

Şu anda ETS 2 de multiplayer var zaten, Truckers MP mantığında değil ama konvoy kurup birlikte kamyon sürüyorsun Truckers MP deki gibi onlarca kişinin olduğu bir servera girmiyorsun. Sürekli insanları trolleyen kanser kitlenin olmaması yönünden iyi kendi arkadaşlarınla konvoy oluşturup, muhabbet ederrek kamyon sürmek zevkli oluyor.
Doğrudur hocam ben uzun süredir takip etmiyorum en son takıldığımda bahsettiğim konu hakkında söylentiler vardı da yazmak istedim

İki site de güvenilir.

World of Trucks zaten oyunun yapımcısı olan SCS Software'e ait.

TruckersMP ise yıllardır aktif olarak hizmet vermekte. Zaten aktif olarak oranın yetkili kadrosundayım. Güvenlik hakkında kaygıların varsa, vereceğim linklerde hangi bilgilerinin toplandığı vs. açıkça bulunmakta.

Privacy Policy: Privacy Policy

Bunlara ek olarak aşağıda vereceğim bağlantılardaki yazıları da okumak isteyebilirsin.

Terms of Service: TruckersMP's Terms of service

Code of Conduct: Code of Conduct

Başka soruların bulunuyorsa lütfen belirtmekten çekinme.

Geri
Yukarı