Truckers MP'de hesap oluşturulamıyor

OverRar00

Picopat
2 saati tamamladım Steam profilim herkese açık. Gizliye alıp sonra geri bile açtım ama nafile. Nasıl düzeltirim?

1664306665838.png

Hocam ban var ama oyunu etkileyecek bir ban yok. Daha önce yine ban yemiş bir hesapla açmıştık.
Eğer takas banı tarzı bir şey varsa hesabınızda hiçbir yere giriş yapamazsınız. Diğer hesapta da takas banı mı vardı yoksa VAC/Oyun yasaklaması mı vardı? Eğer ki takas varsa ve açtıysanız tebrikler çünkü ben asla beceremedim bunu sistem otomatik engelliyor.

Eğer takas banı tarzı bir şey varsa hesabınızda hiçbir yere giriş yapamazsınız. Diğer hesapta da takas banı mı vardı yoksa VAC/Oyun yasaklaması mı vardı? Eğer ki takas varsa ve açtıysanız tebrikler çünkü ben asla beceremedim bunu sistem otomatik engelliyor.

Takas değil hocam satın alım banı var sadece. Hesap çalınmıştı. Truckers MP de bir şey yok.

Takas değil hocam satın alım banı var sadece. Hesap çalınmıştı. Truckers MP de bir şey yok.
TruckersMP banı değil zaten, steam girişi yapmanızı engelliyor. Satın alım veya takas ikisinden biri yersen türevleri aynı olduğu için hiçbir siteye giriş yapamıyorsun aynısını takas banlı hesapta yaşıyordum. Başka bir sitede denersen daha net anlayacaksın. Eğer ki orada olmayıp truckersmpde oluyorsa bilemiyorum, bana olanlardan yola çıkıyorum çünkü.

Truckers MP banı değil zaten, Steam girişi yapmanızı engelliyor. Satın alım veya takas ikisinden biri yersen türevleri aynı olduğu için hiçbir siteye giriş yapamıyorsun aynısını takas banlı hesapta yaşıyordum. Başka bir sitede denersen daha net anlayacaksın. Eğer ki orada olmayıp Truckers MP'de oluyorsa bilemiyorum, bana olanlardan yola çıkıyorum çünkü.

Girmiyor doğru.

Yeni konular

Geri
Yukarı