TruckersMP ban evading

Bora_Türkiye

Hectopat
Selam arkadaşlar TruckersMP'den perma yedim ve sürekli ban eveading yaşıyorum nasıl kurtulurum? İnternet de perma yediğiniz bütün hesapları silin yeni bir Steam hesabından yeni bir TruckersMP hesabı açın dendi fakat ben yine o türlü ban yedim.

Yeni Steam hesabı açmadan hesabınızı kurtarmaya çalışıyorsanız zaten boşa uğraşıyorsunuz. Kaldıramazsınız o banı ve kaldırsanız da tekrar tekrar ban yersiniz. Yeni Steam hesabı alacaksınız mecbur.

"Evading" kelimesinin anlamına baktığımda karşıma şu çıktı, " kaçamak yapmak "
Büyük ihtimalle o hesabında size ait olduğunu anladıkları için ban attılar.
Kurtulmanın tek yolu, yeni Steam hesabı gibi gözüküyor.

Ama emin değilim.
Birden fazla hesap ile oynayanlarda var.

Ben şimdi 3. hesabı açıyorum ETS 2 alacağım. Oynamak istiyorum TruckersMP'de hesap silme var bütün hesapları sildim hatta Steam'de ID değişiklimi ne öyle bir şey varmış onu da yaptım 3. hesap sadece kendime özgü kimseye dokundurmayacağım ama artık şu ban evadingden kurtulmak istiyorum.

Ben şimdi 3. hesabı açıyorum ETS 2 alacağım. Oynamak istiyorum TruckersMP'de hesap silme var bütün hesapları sildim hatta Steam'de ID değişiklimi ne öyle bir şey varmış onu da yaptım 3. hesap sadece kendime özgü kimseye dokundurmayacağım ama artık şu ban evadingden kurtulmak istiyorum.
Ben 2. hesabı mı açarken diğer ban yiyen hesabı mı falan silmemiştim, hala da duruyor. Belki biz hesabı açtıktan sonra gelmiştir bu yeni sistem.

Selam arkadaşlar TruckersMP'den perma yedim ve sürekli ban eveading yaşıyorum nasıl kurtulurum? İnternet de perma yediğiniz bütün hesapları silin yeni bir Steam hesabından yeni bir TruckersMP hesabı açın dendi fakat ben yine o türlü ban yedim.
Hocam, kurtulma yolunu buldunuz mu?
Anlamadığım nokta şu çift hesap kullanmaktan iki tanesi ban yemişti biri kenarda duruyordu giriş yapmıyordum bile.
Neyse, 14 gün bekledim yeni Steam hesabı açtım TruckersMP kayıt oldum oda yedi.
Yok anlamıyorum ki, hayatımız boyunca 1 defa mı MP oynayacağız?
Çözümü buldunuz mu? Paylaşırsanız sevinirim.

Çözümü buldunuz mu?
Bugün itibariyle 11.hesabım da Perma ban yedi ama bu sefer 2 tane aktif açık hesabım vardı kısaca Ban Evading olayından gittim indirime girince bir daha alacağım ama yine yakalanacağım gibi bir his var içimde cidden çok canım sıkıldı.

Selam arkadaşlar Truckers MP'den perma yedim ve sürekli ban eveading yaşıyorum nasıl kurtulurum? İnternet de perma yediğiniz bütün hesapları silin yeni bir Steam hesabından yeni bir Truckers MP hesabı açın dendi fakat ben yine o türlü ban yedim.

Kurtulamazsınız, Ban Evading her türlü kayıt edilir. Kim diyor size kurtulursunuz diye?

Kurtulamazsınız, ban evading her türlü kayıt edilir. Kim diyor size kurtulursunuz diye?

Kurtulabiliyorsun kesin değil fakat büyük ihtimalle sorun olmuyor.
1.5 hafta boyunca sadece tek bir hesabım vardı perma yiyen 9-10 tane hesabımı da silmiştim kısaca aktif olarak yalnız 1 hesabım vardı. 1.5 haftadır da sorunsuz bir şekilde oynadım ardından sollamadan ötürü 2 hafta ban yedim yedekte olan Steam hesabıyla bir daha yeni hesap açtım ramazan da özellikle iftara kadar oyun çok sarıyor 2 hafta bekleyemedim. Az önce oyun içindeyken ban evadingden banlandım kısaca aktif 1 hesabın olduğu sürece yakalanma ihtimalin az.

Kurtulabiliyorsun kesin değil fakat büyük ihtimalle sorun olmuyor.
1.5 hafta boyunca sadece tek bir hesabım vardı perma yiyen 9-10 tane hesabımı da silmiştim kısaca aktif olarak yalnız 1 hesabım vardı. 1.5 haftadır da sorunsuz bir şekilde oynadım ardından sollamadan ötürü 2 hafta ban yedim yedekte olan Steam hesabıyla bir daha yeni hesap açtım ramazan da özellikle iftara kadar oyun çok sarıyor 2 hafta bekleyemedim. Az önce oyun içindeyken ban evadingden banlandım kısaca aktif 1 hesabın olduğu sürece yakalanma ihtimalin az.

Tamam kardeşim yakalanma ihtimalin yok, ban evading sebebiyle asla ban yemezsin. Seninle tartışmak istemiyorum artık.

Tamam kardeşim yakalanma ihtimalin yok, ban evading sebebiyle asla ban yemezsin. Seninle tartışmak istemiyorum artık.

Yakalanma ihtimalin yok demedim kardeşim, büyük ihtimalle yakalanmazsın dedim neden anlamak istemiyorsunuz. Bakın bende bugün aktif 2 hesabım olduğu için banımı yedim hesaplar gitti indirime girdiğinde bir daha alıp şansımı deneyeceğim. Ben her zaman sorun olmaz diye garanti vermiyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı