TruckersMP girince kulaklıktan cızırtı gelmeye başlıyor

bymfw4

Decipat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ekran Kartı: NVIDIA Geforce GTX 1650 Ti ---- İşlemci: AMD Ryzen 5 4600H ---- RAM: 16 GB ---- Kulaklık: Razer Blackshark V2 ---- Mouse: VXE Dragonfly R1 Pro
Merhabalar. Normal ETS 2 girince her şey gayet normal ama TruckersMP girince kulaklıktan sadece cızırtı gelmeye başlıyor ve TruckersMP harici bilgisayarda hiçbir ses çalmıyor. Oyunu kapattığım an her şey normal çalışmaya başlıyor. Oyundan çıkış cihazını kulaklığım seçtim, düzelmedi.

Oyundaki insanların sesi nasıl anlatsam

Telsiz sesi işte
Hayır hocam, çok fazla saatim var oyunda, biliyorum telsiz sesini, direkt oyundaki her şeyin sesi cızırtılı gelmeye başlıyor, menü tuşları dahil.

Merhabalar. Normal ETS 2 girince her şey gayet normal ama TruckersMP girince kulaklıktan sadece cızırtı gelmeye başlıyor ve TruckersMP harici bilgisayarda hiçbir ses çalmıyor. Oyunu kapattığım an her şey normal çalışmaya başlıyor. Oyundan çıkış cihazını kulaklığım seçtim, düzelmedi.
Eski işlemcimde aynı sorun vardı truckermp girince spotifty discord sesleri oyun sesleri cızırtılı takıka takıla geliodu.

Eski işlemcimde aynı sorun vardı truckermp girince spotifty discord sesleri oyun sesleri cızırtılı takıka takıla geliodu.
Yok işlemci kaynaklı değil, formattan ve kulaklık değişmeden önce sorun yoktu. Ve diğer sesler hiç gelmiyor bende TMP harici.

Sorun devam ediyor.

Çözümü yok mu bunun? Razer Blackshark V2 kulaklık

Yeni konular

Geri
Yukarı