TruckersMP Haksız yere perma ban

GoldenSlayer

Centipat
Arkadaşlar acil yardıma ihtiyacım var Amsterdam'dan Duisburg'a gidiyordum yolda Skoda'lı bana çarptı kendisi yerin dibine girdi bende takla attım. Sonra bende F7'ye bastım hemen internetimde de ping vardı F7'ye basınca dümdüz durdum adminin gözünde sonra beni perma banladı. İtiraz ettim kabul etmiyorlar ne yapmalıyım suçsuz yere hesabım banlandı. Allah aşkına şimdi videonun linkini atıyorum admin beyciğimin çektiği videoyu. Sizce ben hilemi kullandım yoksa pingden dolayımı böyle görünüyor Euro Truck Sim 2 09/09/2020 21:06:31 | Medal.tv

Son düzenleyen: Moderatör:
Banı yanlış anlamadıysam haklı şekilde yemişsiniz. 12. Saniyede ilginç bir şekilde dönüyorsunuz.
He Duisburg üzerinde ban yerseniz anlarım çok "aptal" bir admin var. Tamirhane'den yola çıkarken bile kickliyor/banlıyor. En
Eğer önceden hileli bir hesapta oynadıysanız "Ban Evading (Ban Kaçamaklığı)" adı altında tekrar perma ban yersiniz.

Tamam abiciğim yardımların için sağ ol biraz geç yazıyorum ama Duisburg'ta iken ban yedim kesinlikle adminlerin akli dengesi yerinde değil. Bu arada daha önceden hileli bir hesapta oynamadım bu ilk hesabımdı neyse yapacak bir şey yok İnfinite Truckers diye bir proje var onu bekleyeceğim artık.

Tamam abiciğim yardımların için sağ ol biraz geç yazıyorum ama Duisburg'ta iken ban yedim kesinlikle adminlerin akli dengesi yerinde değil. Bu arada daha önceden hileli bir hesapta oynamadım bu ilk hesabımdı neyse yapacak bir şey yok İnfinite Truckers diye bir proje var onu bekleyeceğim artık.
Çok acil ise plati.ru dan yeni ETS 2'li hesap alabilirsiniz.

Banın haklı.
Hile kullanmadan böyle bir şekilde ters dönmenin bir açıklaması yok.
Bundan sonra SP oynarsınız hem SP daha eğlenceli.

Banın haklı.
Hile kullanmadan böyle bir şekilde ters dönmenin bir açıklaması yok.
Bundan sonra SP oynarsınız hem SP daha eğlenceli.

Namusum üzerine yemin ederim ki hile açmadım. Takla atmıştım F7'ye bastım sonra servise ışınlanmak bayağı uzun sürdü bir geldim servise arabayı tamir ettirdikten sonra alta baktım permanently banned şok oldum yani ben normal servise ışınlanıp devam edeceğimi düşünüyordum.

Geri
Yukarı