True Damage Yasuo mu Kod Adı: Zed mi?

Hocam 7k yasuoyla 3k zed var yeni başladım sayılır.
Hocam ustalık puanlarına göre kostüm almanı tavsiye etmem. Hangisinden daha çok eğleniyorsan ona al ve bence başka şampiyonlara da göz at. Bu iki kostüm arasından ise cevabım TD Yasuo.

Gece kılıcı dışındaki skinler güzel değil bence normsl hsli daha iyi. Zed içinde sokbıçaklı zed baya iyi galaksi kstilide güzel ama efsanevi kostüm. Rp biriktirin ve efsanevi kostüm alın bence.
Bana Şokbıçak çok iyi gelmiyor,true damage i eskiden lolskin kullanıyordum malesef o zaman denemiştim,çok akıcıydı.

Hocam ustalık puanlarına göre kostüm almanı tavsiye etmem. Hangisinden daha çok eğleniyorsan ona al ve bence başka şampiyonlara da göz at. Bu iki kostüm arasından ise cevabım TD Yasuo.
Zedle eğlensem de kda çok iyi olmuyor genelde,yasuyla daha iyi oluyor.

Gece kılıcı dışındaki skinler güzel değil bence normsl hsli daha iyi. Zed içinde sokbıçaklı zed baya iyi galaksi kstilide güzel ama efsanevi kostüm. Rp biriktirin ve efsanevi kostüm alın bence.
Hocam prime ile çok yavaş geliyor,sana özel mağazaya saklıyorum.

Zedle eğlensem de kda çok iyi olmuyor genelde,yasuyla daha iyi oluyor.
Dediğim gibi eğlencene bak. Zed istiyorsan KOD ADI yerine 1350'lik olan PsyOps Zed'i önerebilirim. Kostümün incelemesini bıraktım. Kod Adı'na oldukça benziyor teması ancak daha iyi efektlere sahip.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Dediğim gibi eğlencene bak. Zed istiyorsan KOD ADI yerine 1350'lik olan PsyOps Zed'i önerebilirim. Kostümün incelemesini bıraktım.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Evet Zihin Harekatçısı Zed çok çok güzel ancak efektleri çok eksik,9 yıl önce çıkmış karakterin mağazada sadece 5 adet satın alınabilir kostümü var ve bu çok saçma.

Evet Zihin Harekatçısı Zed çok çok güzel ancak efektleri çok eksik,9 yıl önce çıkmış karakterin mağazada sadece 5 adet satın alınabilir kostümü var ve bu çok saçma.
Açıkçası ben eski bir Zed oyuncusuyum ve oyun bana Shockblade Zed ile daha akıcı gelmişti.

O kostüm çok garip ama oynayanlar çok beğeniyor çözemedim.
O kostüm çok hızlı geliyor bana. Galaxy Slayer olsa onla oynardım ama o olmadığı için Shockblade ile oynuyorum.
1661968222664.png

Yeni konular

Geri
Yukarı