True Damage Yasuo mu Kod Adı: Zed mi?

O kostüm çok hızlı geliyor bana. Galaxy Slayer olsa onla oynardım ama o olmadığı için Shockblade ile oynuyorum.
Eki Görüntüle 1502573
Yani sizce ilk yasu alıp sonra mı zed almalıyım yoksa ilk zed alıp sonra mı yasu almalıyım? Sana özel mağaza falan.

Yani mesela kanlı ay yasuo falan alabilirim sonrasında veya şokbıçak zed falan alabilirim,şunu da bilin akışkanlıktan çok efektlere bakıyorum.

Yani sizce ilk yasu alıp sonra mı zed almalıyım yoksa ilk zed alıp sonra mı yasu almalıyım? Sana özel mağaza falan.
Bana göre oyunu iyice kavrayıp başka şampiyonlara yönelmelisin. Ama illaki ben bu şampiyonlara kostüm alacağım diyorsan en çok eğlendiğin hangisiyse diğerinden feragat edip en çok sevdiğine efsanevi kostüm almalısın. Benim tercihim Zed için Galaxy Slayer, Yasuo için ise Dream Dragon.

Bana göre oyunu iyice kavrayıp başka şampiyonlara yönelmelisin. Ama illaki ben bu şampiyonlara kostüm alacağım diyorsan en çok eğlendiğin hangisiyse diğerinden feragat edip en çok sevdiğine efsanevi kostüm almalısın. Benim tercihim Zed için Galaxy Slayer, Yasuo için ise Dream Dragon.
Rüya Ejderi satın alınamıyor ki.

Rüya Ejderi satın alınamıyor ki.
Nasıl alınmıyor?
1661968535858.png

Çok fazla karakter denedim ama kolay herolar bana göre değil pek. Zor herolarda ustalaşıp tüm heroları oynayabilicek biri olmak istiyorum.
Çoğu karakter birbirinden farklı. Mekanik oyuncusu olmak her karakteri oynayabileceğiniz anlamına gelmiyor. Belli süre oynadıktan sonra zaten çoğu karakteri oynayabiliyorsunuz. Zor şampiyonlarda ustalaşınca kolay şampiyonları otomatik olarak oynuyor olmuyorsunuz. Örneğin Draven ve Samira. İkisi de mekanik karakteri, agresif nişancılar ama birbirinden tamamen farklılar.

Kostüm sizde olabilir mi acaba?

Çoğu karakter birbirinden farklı. Mekanik oyuncusu olmak her karakteri oynayabileceğiniz anlamına gelmiyor. Belli süre oynadıktan sonra zaten çoğu karakteri oynayabiliyorsunuz. Zor şampiyonlarda ustalaşınca kolay şampiyonları otomatik olarak oynuyor olmuyorsunuz. Örneğin Draven ve Samira. İkisi de mekanik karakteri, agresif nişancılar ama birbirinden tamamen farklılar.

Kostüm sizde olabilir mi acaba?
Hocam şuan gökten hotdog yağması daha olası inanın.

Hocam şuan gökten hotdog yağması daha olası inanın.
İlk defa gördüm böyle bir şeyi. Oyunu İngilizce oynuyorum çevireyim dedim ama sahip olduğunuz kostümlere zaten tıklayamıyorsunuz. Anlamadım cidden ama dediğim gibi hangisinden daha çok zevk alıyorsanız diğerinden feragat edip zevk aldığınız şampiyona efsanevi almanızı tavsiye ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı