Trump, TikTok ve WeChat’i Yasaklayan Karara İmzasını Attı

Trump'ın TikTok'u kapatıp Microsoft üzerinden satın almaya çalışmasına ne diyorsunuz? Trump, Çin'in TikTok üzerinden Amerikan vatandaşlarından çaldığı kişisel verileri Microsoft ile satın alıp devlet arşivinde kullanacağı o kadar bariz ki, alternatifi yok.

Trump helal oğluma tabii seçimler yaklaşınca adam olmuşsunda...
Maalesef dünyadaki tiktokçular toplansa şu an dünya'da insan kalmaz.
Kendi ayağına sıktın, he bana koydumu hayır darısı başımıza.

Amerika IQ seviyesi:
stocks.jpg

Hocam ama bu işten para kazananlar var onun için karşıyım kimsenin ekmeğine mani olmak istemem.
Saçma sapan bir şekilde kazanılacaksa hiç kazanmasınlar derim. Gecesine gündüzüne katıp asgari ücret alan bir adam var bir tarafta, diğer tarafta o internete, telefona, elektriğine vs. para ödeyip tiktok izleyen o adamın çocuğu. (çocuğu derken +13 diyorum çünkü uygulama +13 dü galiba)

Not: Türkiye'de yasaklanmasının gündeme gelmesi bilgi hırsızlığı yaptığından dolayı. Yoksa önceden de yasaklarlardı.

Saçma sapan bir şekilde kazanılacaksa hiç kazanmasınlar derim. Gecesine gündüzüne katıp asgari ücret alan bir adam var bir tarafta, diğer tarafta o internete, telefona, elektriğine vs. para ödeyip tiktok izleyen o adamın çocuğu. (Çocuğu derken +13 diyorum çünkü uygulama +13'dü galiba)
Not: Türkiye'de yasaklanmasının gündeme gelmesi bilgi hırsızlığı yaptığından dolayı. Yoksa önceden de yasaklarlardı.

Hocam o zaman asgarî ücretli çalışan arkadaş bu işi yapsın tiktok çekmek de kolay değil.

Geri
Yukarı