Trump, TikTok ve WeChat’i Yasaklayan Karara İmzasını Attı

Yasakçı zihniyet burada da varmış. Konu güvenlik değilse bu tarz yasaklamalar bence saçma. Onların gerekçesi ile sizinki farklı.
Zaten güvenlik amaçlı yasaklıyorlar. Düşün, kendi vatandaşların kişisel bilgilerini ve hayat rutinlerini en büyük düşmanı(Çin) ile paylaşıyor. Sen olsan yasaklamaz mısın? Seni bilmem ama aklı başında olan her kişi yasaklardı.

Zaten güvenlik amaçlı yasaklıyorlar. Düşün, kendi vatandaşların kişisel bilgilerini ve hayat rutinlerini en büyük düşmanı(Çin) ile paylaşıyor. Sen olsan yasaklamaz mısın? Seni bilmem ama aklı başında olan her kişi yasaklardı.
Bu sebeple yasaklanır. Benim lafım kitlesi yüzünden diyenlere.

TikTok-WeChat-Yasak.jpg

Çin kaynaklı şirketlere ait olan tiktok ve WeChat, ABD genelinde yasaklarla karşı karşıya. ABD başkanı donald trump, amerikan vatandaşlarının bytedance ve Tencent tarafından işletilen iki popüler uygulama olan tiktok ve ...

Devamı: Trump, TikTok ve WeChat’i Yasaklayan Karara İmzasını Attı
Kaynak Technopat

Devamı için yukarıdaki bağlantıya tıklayın...

328.2 milyon bir eziyetten kurtuldu artık.

Şu yazdığınıza çok üzüldüm gerçekten. Neden böyle bir düşünceye sahipsiniz merak ettim.
Hayat acımıyor, duygusala bağlamamak lazım. Banane diğer insanlardan. Böyle insanların zaten ekonomiye herhangi bir katkıları olmaz, bari önümde gölgeleri bile durmasın, onum komple boş olsun.

Burada yasaklanması iyi olmuş diyenler Netflix, YouTube, Twitter gibi mecralara yasaklama haberi çıktığında en ön safta ateş püskürdüler. Özgürlük sadece sizin için yok arkadaşlar. Dünyayı etrafınızda dönüyor sanmayın. Bugün TikTok yasaklanır sevinirsiniz ama aynı zihniyet gelir sizin zevkle kullandığınız uygulamaları da yasaklar o zaman ses çıkarmaya hakkınız olmaz.

Burada yasaklanması iyi olmuş diyenler Netflix, YouTube, Twitter gibi mecralara yasaklama haberi çıktığında en ön safta ateş püskürdüler. Özgürlük sadece sizin için yok arkadaşlar. Dünyayı etrafınızda dönüyor sanmayın. Bugün TikTok yasaklanır sevinirsiniz ama aynı zihniyet gelir sizin zevkle kullandığınız uygulamaları da yasaklar o zaman ses çıkarmaya hakkınız olmaz.
Allah'a şükür hiçbir program kullanmıyorum.

Geri
Yukarı