Trump Türkiye Ekonomisini Tehdit Ediyor

• Konuyu başlatan Roux
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 30
  • Görüntüleme 2B
Yapsaydı şimdiye kadar yapardı. Trump devrinin sonu geldi.
Çabuk unutuyorsun rahip brunson hapse tıkıldığında (Libyadaki altinlari kaçıran misyoner) dolar 7.20'leri gördü ve her şey nerdeyse %45 civarı zamlandı. Ambargo uygulanmaya hazırlanırken ekonomiyi ve TR parasının değerini %45 düşüren adam ambargoyu uyguladıgında olacakları hayal et.
Sanarsın her şeyi ABD den karşılıyoruz. Trumpın bu davranışları bizi Rusyaya ve Çine yakınlaştırır sadece.
Herşey ABD den karşılanıyor tabi elindeki telefonu bilgisayarı ekran kartını bunların pakistan üretmiyor herhalde olası bir ambargoda AB de ambargo koyar bişey satamassan bişey de alamassın.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sanarsın her şeyi ABD den karşılıyoruz. Trumpın bu davranışları bizi Rusyaya ve Çine yakınlaştırır sadece.
Rusya ve Çin ABD'nin yerini doldurabilecek alternatifler değil. Kullandığın işletim sistemi bile ABD malı...

Artık cidden sonu gelsede kurtulsak şu okul çocugundan.
Haha dur bir daha :D doğru söylüyorsun okuyorum. En güzeli de bu değil mi? Öğreneceğin bilgiler okulda var dostum. Yoksa sonun böyle senin gibi sataşmalar olur.

Bir doktor olarak Trump'ın Borderline kişilik bozukluğuna sahip olduğunu düşünüyorum.

Bizim ülkemiz dışa bağımlı olduğu sürece Burkina Faso Cumhurbaşkanı bile tehdit eder. Bütün malları ABD'den almasak bile ABD bir ambargo uygulasa buna karşı çıkacak ülke ben bilmiyorum sırf ABD'yi karşısına almamak için.

Bu adamı kim konuşturuyorsa, çok film izleyen biri olmalı😎 Bir türk atasözü der'ki havlayan köpek ısırmaz😎

Bizim ülkemiz dışa bağımlı olduğu sürece Burkina Faso Cumhurbaşkanı bile tehdit eder. Bütün malları ABD'den almasak bile ABD bir ambargo uygulasa buna karşı çıkacak ülke ben bilmiyorum sırf ABD'yi karşısına almamak için.

Dosya Ekleri

• IMG_20191008_142902.png
    IMG_20191008_142902.png
    52,1 KB · Görüntüleme: 60
Haha dur bir daha :D doğru söylüyorsun okuyorum. En güzeli de bu değil mi? Öğreneceğin bilgiler okulda var dostum. Yoksa sonun böyle senin gibi sataşmalar olur.
Arkadaş Trump için demiş, sanırım yanlış anladın :)

Geri
Yukarı