Trust GTX 833 mu Trust GXT 830 mu alınır?

Bütçe
250
Makaleler
1
Daha fazla  
Şahsi tercihim multimedya tuşları olan bir klavye olurdu. Bir de bunun gibi klavyelerde bir süre sonra kullanıma bağlı olarak tuşlarda silinme oluyor. İkisini de tavsiye etmem yani.

Bunları buldum. Gece görünmesi için ışık lazım. Hepsi benzer kalite. Tuşlar silini bir süre sonra özellikle çok kullanılan wasd gibi tuşlar.

Son düzenleme:
Arkadaşlar Max 250 TL bütçem var ve internette 2 adet klavye beğendim.

https://www.hepsiburada.com/trust-2...g-oyuncu-klavyesi-p-HBV00000JPSA2?magaza=ZeTa

Sizce hangisini almalıyım.
Ya da başka önerileriniz varsa söyleyebilirsiniz.

Olması gereken özellikler.
Gece harfleri görünse yeter.
mekanik klavye mi istiyorsunuz yoksa membran falan fark eder mi?
Şahsi tercihim multimedya tuşları olan bir klavye olurdu. Bir de bunun gibi klavyelerde bir süre sonra kullanıma bağlı olarak tuşlarda silinme oluyor. İkisini de tavsiye etmem yani.

Trust ürünlerinde oluyor diye biliyorum ben.
Hocam açıkçası bütçeniz düşük yani kaliteli bir klavye alamazsınız benim düşüncem.

Bunları buldum. Gece görünmesi için ışık lazım. Hepsi benzer kalite. Tuşlar silini bir süre sonra özellikle çok kullanılan wasd gibi tuşlar.

Hocam genellikle Rampage marka istediğimde Trust klavye al diyorlardı sağlam falan diyorlardı iyi marka falan dendi.

Küçük veya büyük olması fark etmez hocam.
Mekanik klavye mi istiyorsunuz yoksa membran falan fark eder mi?

Trust ürünlerinde oluyor diye biliyorum ben.
Hocam açıkçası bütçeniz düşük yani kaliteli bir klavye alamazsınız benim düşüncem.

Mekanik mebran fark etmez bütçemi Max 300 TL olarak ayarlayabildim.

Bir de Trust klavyelerde tuş silinmesimi oluyor hocam

Sizce bu nasıl.
Hocam benim gönlüm.
Trust GXT 833 Oyun Klavyesi : Amazon.com.tr
Bunu istiyor beni üzer mi
Max 1. 2 sene götürür mü?

Son düzenleme:
Arkadaşlar Max 250 TL bütçem var ve internette 2 adet klavye beğendim.

https://www.hepsiburada.com/trust-2...g-oyuncu-klavyesi-p-HBV00000JPSA2?magaza=ZeTa

Sizce hangisini almalıyım.
Ya da başka önerileriniz varsa söyleyebilirsiniz.

Olması gereken özellikler.
Gece harfleri görünse yeter.

Şu an GXT 833 klavyeden yazıyorum ve mekanik gibi ses var iyi yani alt tarafı metal üst taraf bildiğin gibi tuşlar. Yanda number yok o özellik bence gayet iyi tabii number kullanan birisiysen önermem ama üst tarafa alışırım diyorsan sen bilirsin. Bir de oyunlarda boşluk tuşu çok iyi çalışıyor fakat yazı yazarken boşluk tuşuna biraz sert basman lazım. Onun dışında güzel klavye. Boşluk tuşuna her zamanda sert basmana gerek yok ama bazen sert basman gerekiyor.

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı