Trust GXT 101 Fare Kaydırma sorunu

AlbionLancelot

Hectopat
Daha fazla  
Trust GXT 101 Fare almıştım yarım saat önce geldi bilgisayara taktım ışığı falan yanıp sönüyor. Ancak hareket ettirdiğimde sola doğru ileri geri yaparak takılırmış gibi fırlıyor. Götürmek istediğim yere gitmiyor kafasına göre gidiyor. Bunu nasıl çözebililirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Geri iade et arızalı de ve o marka alma.

Kalitesiz markanın sonucu. ''Ucuz etin yahnisi yavan olur''. İade et.
Hocalarım acaba o marka bir ürün kullandınız mı ?
Tabii ki marka babamın değil ama böyle gereksiz kötüleyenleri görünce biraz kızıyorum. Arkadaşa önerdiğim fareyi 5 aydır kullanıyorum hiçbir sıkıntısı yok. Klasik everestler gibi sol tuşu basmama , mouse tekerinin çalışmaması durumları daha olmadı. Arkadaş bütçesini belirtti bende en uygun öneriyi kendisine yaptım. Teknoloji şans işidir derler. Belki alacağı Hiper marka mousedede aynı sorun olacaktı. Trust gayet alınabilecek bir marka. Allah sizi inandırsın masaüstümde kullandığım 5 senelik trust klavye sorunsuz çalışıyor. Temennim bu tür markalara çok ön yargılı yaklaşmamak. Bu arada denemek istersen dpi ayarını bu tuşla değiştirebilirsin. Umarım sorunun düzelir. Keşke öneride bulunmasaydım.

Dosya Ekleri

• v2-84575_medium.jpg
    v2-84575_medium.jpg
    21,3 KB · Görüntüleme: 91
@Salih Serkan, malzeme kalitesi kötü o donanımın. Bir şeyin malzemesi, içeriği ne kadar kötüyse ömrü o kadar kısa olur. Ben hiç bir zaman önermem. Biraz daha bütçesini biriktirip G300S alabilir.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı