Trust GXT 280 Gaming Klavye Tuş Çalışmama Sorunu

Jack Hobs

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Yeni aldığım ve şiddetle tavsiye ettiğim Trust gxt 280 Gaming klavyem daha ilk gününde sıkıntı çıkarmaya başladı. Sorun şu ki klavyeyi bağladıktan yaklaşık 10 saniye sonra klavye sanki donuyor ve hiçbir tuş kesinlikle çalışmıyor. Biraz çıkar tak yaptıktan sonra düzelir gibi oluyor fakat sonrasında hemen bozuluyor. Ayrıca klavyeyi çıkardıktan sonra herhangi bir dosyayı seçmek istediğimde o dizinde bulunan başka dosyalar da kendiliğinden seçiliyor. Tam anlamıyla bilgisayar kafayı yiyor. Bahsettiğim 10 saniye içinde bastığım son tuş neyse takılıyor ve yazmaya devam ediyor. Anakart modelim Msi z97 gaming 7. Lütfen yardım edin ne yapacağımı hiç bilmiyorum. Eğer anlaşılmayan bir nokta olursa daha ayrıntılı yazmaya çalışabilirim. Şimdiden teşekkür ederim.

Farklı Usb portları ile denediğinizi varsayıyorum. Farklı bir pcde deneyebilirmisiniz? Eğer diğer pcdede aynı problemi yaşarsanız kabloda kırık veya klavye boardında bir problem vardır. Garantiye göndermeniz gerekir.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı