Trust GXT 166 alınır mı?

Sağolasın.
Link
Ben aldığımda 60 TL idi hala 60 TL. Birçok yerde daha pahalıya satılıyor. Ayrıca fare ile ilgili yapabileceğim tek kötü yorum alışma süresi oyunlarda aim im kötüleşti şuan ama büyük ihtimalle alışmadığım için ama yavaş yavaş alışıyorum.
Trust 19816 Gxt 166 Mmo Gaming Mouse - n11.com
Burada da 55 TL.
Sağolasın.
Link
Ben aldığımda 60 TL idi hala 60 TL. Birçok yerde daha pahalıya satılıyor. Ayrıca fare ile ilgili yapabileceğim tek kötü yorum alışma süresi oyunlarda aim im kötüleşti şuan ama büyük ihtimalle alışmadığım için ama yavaş yavaş alışıyorum.
Hocam her yeni fareye geçince ister istemez bi alışma süreci oluyor. Takma kafana. Bu arada DPI değerleri kaç ile kaç arasında.

Trust 19816 Gxt 166 Mmo Gaming Mouse - n11.com
Burada da 55 TL.

Hocam her yeni fareye geçince ister istemez bi alışma süreci oluyor. Takma kafana. Bu arada DPI değerleri kaç ile kaç arasında.
Yazılımını kurcaladım 5 farklı profil var her profile istediğin renkleri ve makroları atayabiliyorsun. DPI olayı da aynı şekilde kendin ayarlıyorsun 5 farklı DPI seçeneği var. Üstteki 2 tuş DPI tuşu. Biri azaltıyor biri arttırıyor. Maximum 16400 yapabiliyorsun. Ama bu zaten uçuk bir rakam ben şu an 1700'de kullanıyorum.

Çok şık gözüküyor, güle güle kullan.
Teşekkürler umarım uzun vadede beni üzmez.

Son düzenleyen: Moderatör:
Alınabilir gibi ama zaten ürünün amacı belli. Pek uzun süre götürmesini bekleme. Onun yerine biraz daha biriktir G102 al. Bozulduğunda tekrar alacağına Logitech ile iletişime geçersin yenisini yollarlar. Genelde bu yola başvuruyorlar.

Alınabilir gibi ama zaten ürünün amacı belli. Pek uzun süre götürmesini bekleme. Onun yerine biraz daha biriktir G102 al. Bozulduğunda tekrar alacağına Logitech ile iletişime geçersin yenisini yollarlar. Genelde bu yola başvuruyorlar.
Ben zaten Rival 100 alacaktım ama bu ürünü gördüm hem denemek istedim hem de tecrübe etmek. Bozulursa başka alırım. Ama pek sanmıyorum. Bunun öncesinde Çinden satın aldığım çakma Razer DeathAdder kullandım Beni yaklaşık 1 yıl götürdü. Onuda ucuza almıştım bence mesele kullanmakta doğru düzgün kullanırsan hiçbir şey bozulmaz.

Bozulursa başka almak yerine bir kere kaliteli almak daha mantıklı. Her ürünün belli bir ömrü var.
Ben zamanında 30 40 TL yede fare aldım beni 1 yıldan fazla idare etti. Sonra yine değiştirdim. Böylesi daha çok hoşuma gidiyor daha değişik tarzda fareler kullanmış oluyorum. Ben Rival 100 de alsam 1 yıl sonra garanti değiştiririm kendimi biliyorum beni 2 yılda götürse bile ben onu 1. yılda değiştiririm. Çabuk sıkılıyorum çünkü.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı