Trust GXT 450 blizz RGB 7.1 kulaklık az ses vermeye başladı

• Konuyu başlatan IcelY
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 6
  • Görüntüleme 308

IcelY

Hectopat
Merhabalar, ben bu kulaklığı İtopya'dan 30.12.2021 tarihinde satın aldım 03.01.2021 tarihinde elime ulaştı ilk başta bir sıkıntı yoktu hiç düşürmedim, çok dikkat etmeme rağmen sol tarafa göre sağ taraf daha az ses vermeye ve Bass'larda patlama yapmaya başladı, iade mi edeyim değişim mi sağlayayım? Yardımcı olabilir misiniz? Ne yapayım? 210 TL'ye satın aldım, iade edip James Donkey mi alayım değişim mi sağlayayım bugün UPS Kargo gelecek yardımcı olabilirseniz sevinirim. 200 - 250 TL bandında hangi kulaklığı önerirsiniz?

Son düzenleme:
Geçti artık 10 dakika önce UPS Kargo geldi değişim notu vererek gönderdim, yapacak bir şey yok bir bakalım eğer değişimden sonra sıkıntı olursa direkt iade edeceğim.
Sanmıyorum değişim ile düzeleceğini ama iade edip de sakın Gamepower ve James Donkey tarzı markalara bulaşmayın, yine aynı sonuçlarla karşılaşırsınız. Kulaklık alacağınız zaman konu açıp beni etiketlerseniz yardımcı olabilirim.

Sanmıyorum değişim ile düzeleceğini ama iade edip de sakın Gamepower ve James Donkey tarzı markalara bulaşmayın, yine aynı sonuçlarla karşılaşırsınız. Kulaklık alacağınız zaman konu açıp beni etiketlerseniz yardımcı olabilirim.
Çok teşekkür ederim, yardımcı olmaya çalıştığın için, peki USB girişli bir kulaklık önerir misin bana? Fazla uçuk fiyatlı olmasın neler önerirsin?

Yeni konular

Geri
Yukarı