Trust GXT 590 alınır mı?

watnelas

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
ASUS DUAL RX 6650XT
İ3 12100F
MSİ B660 BOMBER
XPG 2x8GB 3200MHZ
KİOXİA EXERCİA 500GB M.2 SSD
NZXT C550 +80 BRONZE
Uzun araştırmadan sonra bu fiyat bandında bunu buldum Nays ile 700TL geliyor sizce alınır mı? Ya da daha iyi bir seçenek var mıdır bütçeyi en fazla 100TL artırabilirim kolu emulatorler ve gamepad destekleyen oyunlar için kullanacağım.
link:Amazon.com.tr

Son düzenleme:
Uzun araştırmadan sonra bu fiyat bandında bunu buldum Nays ile 700TL geliyor sizce alınır mı? Ya da daha iyi bir seçenek var mıdır bütçeyi en fazla 100TL artırabilirim kolu emulatorler ve gamepad destekleyen oyunlar için kullanacağım.
Link:Amazon.com.tr

Bütçeyi zorlayamazsanız alınabilir. Zorlanırsa 8BitDo Ultimate C alınmalı (Banggood üzerinden.)

Bütçeyi zorlayamazsanız alınabilir. Zorlanırsa 8BitDo Ultimate C alınmalı (Banggood üzerinden.)

Hocam arada nasıl bir fark vardır hakkını vercekse zorlayabilirim.

Rehber: Gamepad Tier list forumun tartışmasız en iyi gamepad bilgisine sahip hocamız olan @Mr. DarkTech size detaylı bilgileri verir. Teknik bilgi anlamında benim çok bilgim yok zira ben DS3 kullanıcısıyım :)

Çok öneriliyor geçen sorduğum dada önermişlerdi biraz daha bakacağım sanırım.

Hocam tekrardan merhaba biraz baktım kablolu versiyonuda varmış 700TL'ye geliyor arada bir fark var mıdır gönderdiğinizle fazladan 400tl verilir mi?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı