Trust GXT 590 orantısız titriyor

Merhaba, sıfır Trust GXT 590 aldım ve sağ taraf titrerken çok sarsılmadan titriyor lakin sol taraf titrerken gamepad aşırı sallanıyor. Sizce bir sorunu mu var.

Hocam kontrol cihazlarında 2 adet titreşim motoru bulunuyor genelde soldakinin ucundaki ağırlık sağdakinden büyük oluyor bu da oyundaki hareketleri simule etmek için tasarlanmış yani vuurlduğunda ateş ettiğinde büyük olan koştuğunda atladığında vs küçük olan çalışıyor.

Hocam kontrol cihazlarında 2 adet titreşim motoru bulunuyor genelde soldakinin ucundaki ağırlık sağdakinden büyük oluyor bu da oyundaki hareketleri simule etmek için tasarlanmış yani vuurlduğunda ateş ettiğinde büyük olan koştuğunda atladığında vs küçük olan çalışıyor.

Spider-Man Remastered oynarken ikisi birden çalışıyor aşırı rahatsız ediyor normal değil gibi.

Mesela soldakiyle masada sallanıyor sağdaki ile ise çok soft bir şekilde titriyor.
@Mr. DarkTech elinizde benim gamepadden aynı modelden var ise test eder misiniz?

Son düzenleme:
Spider-Man Remastered oynarken ikisi birden çalışıyor aşırı rahatsız ediyor normal değil gibi.

Mesela soldakiyle masada sallanıyor sağdaki ile ise çok soft bir şekilde titriyor.
@Mr. DarkTech elinizde benim gamepadden aynı modelden var ise test eder misiniz?

İkisi aynı andada titreyebilir hocam dedim ya size titreşimden rahatsız oluyorsanız oyun içinde kapatabilirsiniz kapanmıyorsa öyle kalır Xbox Elite GameSir T4 Pro gibi seçili cihazlarda titreşimi ayarlama ve kapatma seçenekleri oluyor.

Elinizdeki gamepadde benimki gibi soldaki daha mı fazla yoksa ikisi de eşit mi?

Motoru sıkıntılı olabilir darbe aldı mı?

Daha yeni aldım.

İkisi aynı andada titreyebilir hocam dedim ya size titreşimden rahatsız oluyorsanız oyun içinde kapatabilirsiniz kapanmıyorsa öyle kalır Xbox Elite GameSir T4 Pro gibi seçili cihazlarda titreşimi ayarlama ve kapatma seçenekleri oluyor.

Sizde benim gibi test eder misiniz Game Controller Tester Microsoft'un mağazasında var.

Son düzenleme:
Elinizdeki gamepadde benimki gibi soldaki daha mı fazla yoksa ikisi de eşit mi?

Daha yeni aldım.

Sizde benim gibi test eder misiniz Game Controller tester Microsoft'un mağazasında var.

Bende de öyle hocam bende GameSir T4 Pro var bu anormallik degil yani normal olan bu ben titresimleri kısıkta kullanıyorum tabii.

Geri
Yukarı