Trust GXT 865 Asta vs Trust 22983 GXT890 Cada

Yer
Republic of Fenerbahçe
Daha fazla  
Meslek
Mechanical Engineer
Trust klavyeler istediğim gibi mekanik Red Switch ve fiyat olarak birbirine çok yakınlar. Diğer iki klavye ise membrane olmasına rağmen çok iyi klavyeler. Sizce hangisi tercih edilmeli? Ayrıca Trust klavelerde bilek desteği yok, Trust GXT 766 nasıldır? Varsa önerileriniz alabilirim, teşekkürler. @Sylveon?

Trust GXT 865 Asta
Trust 22983 GXT890 Cada
Trust GXT 766 Klavye Bilek Desteği
Steelseires Apex 3
Logitech G G213 Prodigy

Not: Anket yapacaktım ama anket butonu konunun altında bulunmuyor, eskiden olurdu. Olmamasının sebebi ne olabilir acaba?

Son düzenleme:
Bilek desteği gerekli bir şey değil. Galiba bütçeniz max 600 TL?
CK350 olur gibi. Blue switch stokta yok yani tek red switch var zaten. Oetumu switch kullanması dışında iyi bir klavye. Bu bütçede güzel zaten birkaç tane dışında yok.

Bütçe maksimum 400-450 arası. Blue Switch adamın kafasını ütüler, Red Switch ya da sesi daha az başka bir Switch olabilir. Almanlar çok kaliteli ürünler yapıyor, bu Switch'lere de sirayet etmiş, haliyle de parası da tuzlu. Mecburen Çin Mali Outemu Switch'e yöneliyoruz. Bu doğrultu da Trust'dan başka daha iyi F/P ürünü göremedim ve Cada öneriliyor forumlarda. Mekanik haricinde Logitech G G213 Prodigy arkadaşta kullanmıştım, gayet beğendim ve kaliteliydi. Alırsam keşke mekanik alsaydın diye pişmanlık yaşamazdım diye düşünüyorum. Steelseires Apex 3 ise forumda iyi diyorlar, bir teklonoji firmasından denemeyi düşünüyorum. Rampage, Gamepower gibi markalar var ama sevilmediği için pek önerilmiyor.

Bütçe maksimum 400-450 arası. Blue Switch adamın kafasını ütüler, Red Switch ya da sesi daha az başka bir Switch olabilir. Almanlar çok kaliteli ürünler yapıyor, bu Switch'lere de sirayet etmiş, haliyle de parası da tuzlu. Mecburen Çin Mali Outemu Switch'e yöneliyoruz. Bu doğrultu da Trust'dan başka daha iyi F/P ürünü göremedim ve Cada öneriliyor forumlarda. Mekanik haricinde Logitech G G213 Prodigy arkadaşta kullanmıştım, gayet beğendim ve kaliteliydi. Alırsam keşke mekanik alsaydın diye pişmanlık yaşamazdım diye düşünüyorum. Steelseires Apex 3 ise forumda iyi diyorlar, bir teklonoji firmasından denemeyi düşünüyorum. Rampage, Gamepower gibi markalar var ama sevilmediği için pek önerilmiyor.
Benim bildiğim bu bütçede tek red switch GXT 890. Çoğu kişi yıllarca kullanıyor diye biliyorum. Tek kötü yanı harflerin silinmesi zaman geçtikçe. Apex 3/G213 o kadar iyi değil. Membrane olması dışında kalitesiz. En azından mekanik olsun.

Benim bildiğim bu bütçede tek Red Switch GXT 890. Çoğu kişi yıllarca kullanıyor diye biliyorum. Tek kötü yanı harflerin silinmesi zaman geçtikçe. Apex 3/G213 o kadar iyi değil. Membrane olması dışında kalitesiz. En azından mekanik olsun.

O zaman aynı fiyat bandında diyebileceğimiz GXT 865 mi yoksa GXT 890 mı?

Şimdi param olsa hiç düşünmeden GSP300 alırdım. Ama bir ay beklemem lazım o zamanda eski fiyatına döneceğinden o bütçelere çıkamam herhalde. Anakart yeni ekran kartlarıyla beraber MSI B550 GAMING Plus olacak.
@enonertetanem peki şimdi ben bu kulaklıkla çok iyi ses kasabilir miyim? Çünkü bir internet kafede başka bir streo kulaklık olan HS50 ile PUBG Lite oynamıştım, adamların sesi geliyordu ama net nerede olduğunu anlayamıyor ve hemen ölüyordum. Belki de ses sorunu kulaklıkta değil, oyundaydı bilemiyorum.

Son düzenleme:
İndirim kaç hafta sürer emin değilim ama aynen. Büyük ihtimalle bir ay kalmaz öyle. Cloud Stinger iyidir. O anakartın diğer anakartlara kıyasla güzel bir onboard sesi yok ama kalitelidir.
Şimdi param olsa hiç düşünmeden GSP300 alırdım. Ama bir ay beklemem lazım o zamanda eski fiyatına döneceğinden o bütçelere çıkamam herhalde. Anakart yeni ekran kartlarıyla beraber MSI B550 GAMING Plus olacak.
@enonertetanem peki şimdi ben bu kulaklıkla çok iyi ses kasabilir miyim? Çünkü bir internet kafede başka bir streo kulaklık olan HS50 ile PUBG Lite oynamıştım, adamların sesi geliyordu ama net nerede olduğunu anlayamıyor ve hemen ölüyordum. Belki de ses sorunu kulaklıkta değil, oyundaydı bilemiyorum.
Kasarsın tabii ki de.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı