Trust GXT 890 Cada İyi Midir?

Neredeyse 1 haftadır kullanıyorum malzeme kaliteli olarak fiyat bandındaki en iyisi diyebilirim. Yazılımı iyi ve hafızaya sahip. Sadece beklediğimden daha çok sesli çıktı. Ben 199TL"ye aldım. Kısacası fiyatina göre gerçekten F/P.

Neredeyse 1 haftadır kullanıyorum malzeme kaliteli olarak fiyat bandındaki en iyisi diyebilirim. Yazılımı iyi ve hafızaya sahip. Sadece beklediğimden daha çok sesli çıktı. Ben 199TL"ye aldım. Kısacası fiyatina göre gerçekten F/P.
Sesi nasıl , video çekip atabilir misin? Bide ben biraz hızlı yazıyorum ve sesli olmasını istiyorum o konuda sorun yok. Ben LoL,CsGo,PUBG,Fortnite oynuyorum sorun çıkartır mı? Özellikle LoL de

Peki böyle tuşlara sert basman gerekiyor mu? Mesela ben LoL oynuyorum da.
merhaba, 1 aydır bu klavyeyi kullanıyorum daha önce
LOGITECH G103
kullanıyordum su döküldüğü için bozuldu ilk kez mekanık klavye satın aldım. hızlı yazı yazamıyorum bazen yazı yazarken yanlışlıkla diğer tuşa dokunuyorum hemende tepki vermiş. tuşun tepki vermesi için sonuna kadar tuşa basman gerekmiyor. 1 aydır kullanıyorum herhangi bir sorunla karşılaşmadım klavyenin ön tarafta bulunan trust ablemi sabit yanıyor siyah bir bantla kapattım film izlediğim zaman gözü almasın diye

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı