Trust Muta gamepad alınır mı?

Bu gamepad nasıldır? Analoglarda kendi kendine hareket etme vs. var mıdır? Param boşa gider mi?
Trust markasını pek beğenmiyorum hocam açık sormak gerekirse.
Oyun Kolu & Gamepad Fiyatları | En Ucuzu Akakçe Buraya bir göz atın. PC desteğinin olup olmadığını kontrol etmeyi unutmayın.

Oyun Kolu & Gamepad Fiyatları | En Ucuzu Akakçe Buraya bir göz atın. PC desteğinin olup olmadığını kontrol etmeyi unutmayın.
Peki rampage sg rps4 alınır mı?
Trust muta da kolda analogunda vs. Bir sıkıntı çıkarsa itopya ya garanti kapsamında geri verebiliyor miyum?
Bu incelemede sıkıntı olmadığını yazmışlar.

Peki rampage sg rps4 alınır mı?

Trust muta da kolda analogunda vs. Bir sıkıntı çıkarsa itopya ya garanti kapsamında geri verebiliyor miyum?
Bu incelemede sıkıntı olmadığını yazmışlar.
Hocam bende de Trust marka gamepad vardı fakat pek memnun kalamamıştım fakat incelemelere göz atabilirsiniz (Attığınız inceleme dahil). Koldan kola kalite değişebilir. Rampage "markaya göre" Trust'tan daha bilindik ve daha güvenilir olabilecek bir marka bana göre. Yine de incelemelere bakıp karar vermenizi tavsiye ediyorum. Bir bakmışsınız Trust kolu çok iyi önerilmiş iken, Rampage kolunda sorunlar yaşanıyor olabilir kim bilir. Ben sadece markaya göre öneride bulundum. Bu yüzden iki kolun incelemelerine ve kullanıcı yorumlarına göz atmakta fayda var.

Geri
Yukarı