Truthear X Crinacle Zero: Red alınır mı?

qJuLeX

Femtopat
Daha fazla  
İyi Sosyaller dostlar başlıkta yazdığım kulaklığı shenzhenaudio sitesinden almayı düşünüyorum. İyi bir kulaklık mıdır fiyatına göre ayrıca yanına moondrop Click almam sesi iyi etkiler mi? Bir de gümrük konusu nasıl oluyor shenzhenaudio'dan sipariş etmeden önce ne kadar gümrük vergisi olacağını öğrenebilir miyiz veya vergisi hakkında bilgisi olan var mı? Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Red olmayan versiyonunu kullaniyorun gecen sene kasim ayindan beri. Oldukca memnunum. Red olan daha yeni, 10ohm impedance adaptor ile geliyor.

Kullanacagin cihazda 3.5mm giris varsa gerek yok click almana.

Kargo ucretsiz zaten. Gumruk olarak da 800₺ civari tutan kulaklik icin o zaman 128₺ gumruk odemisim. Ama bu sene artti bu ucret. Kaba oranla urun fiyatinin %30'u civarina geliyor gumruk vergisi. 400-450₺ civari tutabilir yani.

Son düzenleyen: Moderatör:
Red olmayan versiyonunu kullaniyorun gecen sene kasim ayindan beri. Oldukca memnunum. Red olan daha yeni, 10ohm impedance adaptor ile geliyor.

Kullanacagin cihazda 3.5mm giris varsa gerek yok click almana.

Kargo ucretsiz zaten. Gumruk olarak da 800₺ civari tutan kulaklik icin o zaman 128₺ gumruk odemisim. Ama bu sene artti bu ucret. Kaba oranla urun fiyatinin %30'u civarina geliyor gumruk vergisi. 400-450₺ civari tutabilir yani.
Kargo ne kadar sürede elinize ulaşmıştı hocam ?

Hocam biraz geç dönüş sağladım indirim beklerken kusura bakmayın. Kulaklığı yeni sipariş ettim shenzhenaudıo'dan gümrük için T.C. Vermem gerekli mi gerekliyse nasıl vereceğim?

Siparis verirken yada ilk hesap aacrken gerekiyor muydu hatirlamiyorum ama teslim alirken ptt kargoya verdigimi hatirliyorum kesin.

Yeni konular

Geri
Yukarı