Truva atı virüsü nasıl temizlenir?

Kaspersky tarayıcı şeylerini bazen bulamayabilir yine de ESET veya Malwarebytes indirip tarama yapın.

Ayrıca antivüslerde o klasörü taramayı dene.

İyi bir av. Sadece yanlış pozitif olup olmadığını doğrulamak için bu 2 tarama aracını önerdim.

Şu an yükleyemem maalesef çok uğraştırır ama Kaspersky'da her türlü şeyi yapmama rağmen herhangi virüs çıkmadı hağla.

Birde diğer konularada göz atabilirsin:

Bir de diğer konularada göz atabilirsin:

Yarım saattir bakıyorum zaten hiçbir çözüm bulamadığım için açtım konuyu bu arada Kaspersky'da hem hızlı tarama hem tam tarama vs her şeyi yaptım yine de tık yok microsoftan bütün çerezleri geçmişi her şeyi sildim windowsda bir daha tarama yapacağım Microsoft Edge güvenilir bir tarayıcı değil zannedersem değiştirmem gerekiyor mu sizce.

Şu an yükleyemem maalesef çok uğraştırır ama Kaspersky'da her türlü şeyi yapmama rağmen herhangi virüs çıkmadı hağla.

Kaspersky'de bazen çıkmaz tarayıcı sorunları en iyisi ESET veya Malwarebytes ile taramak dediklerimde de çıkmazsa false positivedir.

Yarım saattir bakıyorum zaten hiçbir çözüm bulamadığım için açtım konuyu bu arada Kaspersky'da hem hızlı tarama hem tam tarama vs her şeyi yaptım yine de tık yok microsoftan bütün çerezleri geçmişi her şeyi sildim windowsda bir daha tarama yapacağım Microsoft Edge güvenilir bir tarayıcı değil zannedersem değiştirmem gerekiyor mu sizce.

Google veya Firefox daha hızlı bana göre. Ben ikisini de kullanıyorum gayet güzeller.

Performans hız veya gizlilik konusunda sıkıntı yok bu tarayıcılarda.

Kaspersky'de bazen çıkmaz tarayıcı sorunları en iyisi ESET veya Malwarebytes ile taramak dediklerimde de çıkmazsa false positivedir.

Google veya Firefox daha hızlı bana göre. Ben ikisini de kullanıyorum gayet güzeller.

Performans hız veya gizlilik konusunda sıkıntı yok bu tarayıcılarda.

Bana tarayıcı olarak aşırı güvenli bir şey lazım bu arada Malwarebytes yüklersem Kaspersky'ı silmem falan gerekmicek mi uğraştırmazmı.

Gizlilik hız ve performanslı bir tarayıcı istiyorsan bana göre Firefox iyidir.

Bana tarayıcı olarak aşırı güvenli bir şey lazım bu arada Malwarebytes yüklersem Kaspersky'ı silmem falan gerekmicek mi uğraştırmazmı.
Uğraştırmaz sadece kasperskyi kapatman lazım

Ama hata verirse silmen gerekebilir.

Bu arada konuyu öne çıkarabilirsin daha çok kişi yardım edebilir.

Gizlilik hız ve performanslı bir tarayıcı istiyorsan bana göre Firefox iyidir.

Uğraştırmaz sadece Kaspersky'i kapatman lazım.

Ama hata verirse silmen gerekebilir.

2 tane birden antivirüs kurmak hiç istemiyorum boşuna çok uğraştıracak şu an zaten aşırı paniklemiş durumdayım kafam çok karışır muhtemelen.

Antivirüs kurmayacaksan o konumdaki yerleri elle silmen gerekir ama tavsiyem antivirüs kurmak...

Windows'un kendi antivirüsü sildi zaten sıkıntı yok bu arada gerçek zamanlı korumayı açamıyorum.

Dosya Ekleri

• 1691765348405.png
    1691765348405.png
    25,1 KB · Görüntüleme: 15

Geri
Yukarı