TryVPN nasıldır?

Yetkin2828

Decapat
Daha fazla  
Merhaba, bu VPN servisini internette araştırırken buldum. Herhangi bir ücret bilgisi de yok. Kullanan memnun olan bu firma hakkında bilgisi olan var mı aramızda?

İlk kez duyuyorum bence güvensiz proton VPN öneririm ama sana söyleyeyim bir VPN açık iken kişisel bilgilerini falan bir siteye girme VPN'i kapat öyle gir çünkü hiçbir VPN kesin güvenilir değildir.

Ücretsiz olan tüm VPN'ler kullanım bilgilerini satarak gelir sağlar. Kimliğiniz gizli olsa bile (ki bunun da garantisi yoktur genelde, o yüzden önümüze gelen tüm VPN'leri kullanmamamız gerekir.) kullanım bilgilerimiz, hangi sitelerde ne kadar süre vakit geçirdiğimiz gibi bilgiler kayıt altında tutulup satılmaktadır.

Yeni çıkan bir VPN. Kullandığın kadar öde politikası uygulayacaklarmış. Ancak şu an deneme sürümünde olduğundan en az 6 ay boyunca tamamen ücretsiz.
Sunucuları güvensiz, basit sunucular içerisine kurulmuş OpenVPN yapılandırması. İnternet hızı yerlerde. SSL şifrelemesi sunmuyor. Uzak durun.

İlk kez duyuyorum bence güvensiz proton VPN öneririm ama sana söyleyeyim bir VPN açık iken kişisel bilgilerini falan bir siteye girme VPN'i kapat öyle gir çünkü hiçbir VPN kesin güvenilir değildir.
Kesinlikle öyle. Log tutmuyoruz falan diyorlar da hikaye. Eşeğini ilk önce sen sağlam kazığa bağlayacaksın.
Yeni çıkan bir VPN. Kullandığın kadar öde politikası uygulayacaklarmış. Ancak şu an deneme sürümünde olduğundan en az 6 ay boyunca tamamen ücretsiz.
Ben bu siteyi 2015 tarihli bir konuda gördüm. O zaman da ücretsizmiş. Hala ücretsiz. Neyse aklımızda bulunsun lazım olursa kullanırız.

Yeni konular

Geri
Yukarı