TSK En Güçlü Ordular Sırasında 9. Sıraya Geriledi

Merhaba arkadaşlar, TSK 8. sıradan, 9. sıraya geriledi sizce bunun sebepleri nelerdir?

Kaynak: Dünyanın en güçlü orduları açıklandı! Listede Türkiye de var
Hep TikTok'un oyunları bunlar. Dıj Güjler oyun oynuyorlar. Sadece akademiden mezun olduğu ve bir yerlerde bir tanıdığı olduğu için asker olmuş akşama kadar elinde telefonla oynayıp saçma salak diziler izleyen aklı bulunmayan varlık. Dünyanın yüz karası olduk resmen.

Aslında sadece şu video'yu izlemek yeterli Orduda nizam bile kalmamış, tören yürüyüşü yapamayan adamlar var. Albay olan bir tanıdığıma izletmiştim bunu rezillik resmen dedi.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Aslında sadece şu video'yu izlemek yeterli Orduda nizam bile kalmamış, tören yürüyüşü yapamayan adamlar var. Albay olan bir tanıdığıma izletmiştim bunu rezillik resmen dedi.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
O bir şey mi?
Dosta korku düşmana güven veren ordumuz. S-400’ü bilmemde bu okay traji komik.

Son düzenleme:
O bir şey mi?
Dosta korku düşmana güven veren ordumuz.
Gerçekten durum çok vahim. Ülkemden utanır hale geldim. Emeği geçenlerin allah belasını versin.

Bu işlerden anlamadığın belli oluyor yazdıklarından. Bir de beni A Haber izlemekle suçluyor, ne yazık.

O füzeler bize sayıyla gelecek. Sonraki süreçte çoğaltmak istediğimiz zaman Rusya'nın kapısını bize füze sat füze sat diye çalmayacağız. Kendilerin de işine geliyor çünkü maliyeti düşürüyorlar. Maliyeti paylaşıyorlar.

Rusya'da para yok. Teknoloji çok. Para için yapamaz dediğin her şeyi yapar.

Sığ kişiliksin. Daha önceki konudan da hatırlıyorum. Biraz bu konuları araştır iyisi.

Bu işlerden anlamadığın belli oluyor yazdıklarından. Bir de beni A Haber izlemekle suçluyor, ne yazık.

O füzeler bize sayıyla gelecek. Sonraki süreçte çoğaltmak istediğimiz zaman Rusya'nın kapısını bize füze sat füze sat diye çalmayacağız. Kendilerin de işine geliyor çünkü maliyeti düşürüyorlar. Maliyeti paylaşıyorlar.

Rusya'da para yok. Teknoloji çok. Para için yapamaz dediğin her şeyi yapar.

Sığ kişiliksin. Daha önceki konudan da hatırlıyorum. Biraz bu konuları araştır iyisi.
Kaynak göstermeden habire sallıyorsun, gören de anlaşmayı sen yaptın sanacak.
Bu işlerden ne kadar anladın belli zaten.
Sonra Rusya'nın kapısını çalmayıp ne yapacaklar Antep'te yan sanayisini mi yapacaklar ?

Evet, Türkçe derslerinde anlam bütünlüğü gibi konuları da dinlemedin herhalde.

Diyorum ki, Rusya bize kendi yaptığın füzeleri sat demeyeceğiz. Sonraki süreçte 2 taraf da anlaşmaya varırsa ortak üretime geçecek. Ortak ürettiğimizi kullanacağız. Onlar maliyeti düşürecek, ceplerine de daha çok para girecek.

Onlara koyan bir şey olmayacak. Füze üretmek de kodları paylaşmak olmuyor. Kodları vermeden de istedikleri gibi sistem yapıp ortak üretim sağlarlar.

Anlaşmayı ben yapmadım. Ben 2 ülkenin yetkililerinin söylediğini söylüyorum. Biri Hulusi Akar. Tanımıyorsan Milli Savunma bakanı. Diğeri Rusya Savunma Bakan Yardımcısı Aleksandr Fomin.

Bu isimlerden daha iyi biliyorsan buyur koltuğa geç, bir asker ol. Askerliği tat. Kararları sen ver, hadi.

Neyse son mesajım bu. Daha söylenileni idrak edemeyen insanlarla laf dalaşına girmeye gerek yok.

Az önce gördüm S400 alınırsa ABD İncirlik'te bulunan üssünü Yunanistan'a taşımakla tehdit etmiş. Haber doğru mu bilmem ama İncirlik'te bulunan ABD üssünün bize bi yararı var mı?

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı