TT 12Mbps internet fiber aktif olursa hız artar mı?

Resul Coşkun

Zeptopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar,
Ben İstanbul/Küçükçekmece’de oturuyorum. TurkNet 3 gündür mahallemize kapı kapı fiber bağlıyorlar 1 ay sonra aktif olacakmış. Şu an Türk Telekom modem kullanıyorum 12 Mbps hızım var, aktif olunca otomatik olarak hız yükselir mi yoksa TurkNet'e mi geçmek gerekir? Yanıtlarsanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Mesajınızdaki yazana göre fiber bağlayan TurkNet. Bu durumda binanıza TurkNet GigaFiber geliyor demektir. Ki TT ile TurkNet omurgası farklı omurgalar. Bu nedenle TT aboneliğinizi iptal etmeniz ve TurkNet' abone olmanız gerekir.

İlla Turknet'e geçmenize gerek olmaması gerek her hangi bir firmandan yeni bir fiber pakete geçmeniz yeterli olacaktır.
Mesajınızdaki yazana göre fiber bağlayan TurkNet. Bu durumda binanıza TurkNet GigaFiber geliyor demektir. Ki TT ile TurkNet omurgası farklı omurgalar. Bu nedenle TT aboneliğinizi iptal etmeniz ve TurkNet' abone olmanız gerekir.
TT Fiber'de olduğu gibi Turknet Fiber'de başka firmalar kullanılmıyor mu? Şaşırdım doğrusu. :D

İlla TurkNet'e geçmenize gerek olmaması gerek herhangi bir firmandan yeni bir fiber pakete geçmeniz yeterli olacaktır.

TT Fiber'de olduğu gibi TurkNet Fiber'de başka firmalar kullanılmıyor mu? Şaşırdım doğrusu. :D

TurkNet fiberi şu an kiralayan firma yok diye biliyorum. TurkNet'e geçmek zorunda fiber için.

Yeni konular

Geri
Yukarı