TT fiber İnternet

Ogigogo

Kilopat
Makaleler
2
Bugün TT'nin 2 ilgili mailine fiber altyapı için mesaj attım fiber istiyorum diye. Beni arayarak geri dönüş sağladılar hemen. Acaba ne zaman tekrar geri dönüş sağlarlar ve fiber altyapı ne zaman kurmaya başlarlar? Çok şaşırdım mail attım 5dk sonra akşam vakti arayarak geri döndüler bir hafta sonra falan yazarlar diye düşünmüştüm. Her neyse Türk Telekom'a fiber altyapısı başvurusu yapan var mı benim gibi? Sizin yorumlarınız nedir?

Belki bir umut ben onlar için farklıyımdır :D inşallah hemen yaparlar. İstanbul'da oturuyorum hâlâ gelmedi. Bence gelecek bu sefer şanslıyımdır öyle hissettim nedensizce.
Adamların mevcut dolaba port açmaları 6 ay sürüyor. 2 seneye gelirlerse şükret. Sen özelsen orasını bilemem. ; )

Genel kurmay cumhurbaşkanının başbakanının dış işleri bakanının ab birliğinin başkanının BM başkanının Amerika başkanı değil isen minimum 6 ay ila 1 yıl arası ortalama 2 yıl en fazla 3 yıl.

2 Yıl önce taşındık adamlar en dandik ADSL İnternet'i bile 9 ayda bağladılar. Telefon internetine verdiğim paranın haddi hesabı yok.

Geri
Yukarı