TT ile yola devam edilmeli mi yoksa yeni ISS mi geçilmeli?

Sonra packet loss un dibini görsün adam.

Ne alaka ? Sen böyle bir sorun yaşadın diye herkes bu sorunu yaşamak zorunda mı ? 2 senedir bu firmayı kullanıyorum. Ve 2 farklı lokasyonda kullandım. Hiç bir sorun yaşamadım internet konusunda. Neden hemen bir sorun yaşayınca firmayı gömüyorsunuz anlamış değilim. Herkes aynı performansı alacak diye bir kural yok, adamlar da belirtmiyor zaten bunu.

Eğer TTNET'de kötü bir internet alıyorsan hangisine geçersen geç kendi alt yapıları olmadığı sürece misal TürkNet yapa gibi yine sorunlar yaşarsın.

Ben de önceden TTNET kullanıyordum. Paketim 16 mbps'a kadardı. Ama en fazla 4 alabiliyordum. Kaç kez aradığımı hatırlamıyorum. NetSpeed firması ile aynı alt yapıda sorunsuz, stabil şekilde 8 mbps hızı alabildim. Bu nasıl oldu bende anlayamadım. Sorun firmalar da mı bilinmez.

Ne alaka? Sen böyle bir sorun yaşadın diye herkes bu sorunu yaşamak zorunda mı? 2 senedir bu firmayı kullanıyorum. Ve 2 farklı lokasyonda kullandım. Hiçbir sorun yaşamadım internet konusunda. Neden hemen bir sorun yaşayınca firmayı gömüyorsunuz anlamış değilim. Herkes aynı performansı alacak diye bir kural yok, adamlar da belirtmiyor zaten bunu.

Ben de önceden TTNET kullanıyordum. Paketim 16 Mbps'a kadardı. Ama en fazla 4 alabiliyordum. Kaç kez aradığımı hatırlamıyorum. NetSpeed firması ile aynı alt yapıda sorunsuz, stabil şekilde 8 Mbps hızı alabildim. Bu nasıl oldu bende anlayamadım. Sorun firmalar da mı bilinmez.

O Zaman'siz neden sürekli TT'yi görmüyorsunuz?

Sonra packet loss un dibini görsün adam.

Hocam o bulunduğunuz bölgeye bağlı, diğer ISS'ler de muhtemelen aynıdır, TürkNet, Milleni, NetSpeed bunlar internet tarafının Rampage'i Frisby'si.
Klasik bilgisiz kişi yorumu. Siz sorun yaşadınız diye tüm Türkiye aynı sorunu yaşayacak demekki😏

Bütün firmaları araştırdım, birisinde müşteri hizmetleri yok eğer şansına iyi çıkarsa kullanırsın yok sorun çıkarsa 50 gün internetsiz bekleyen bir ton insan var. Birisinde birçok kullanıcı tarafından paket kaybı çok fazla, oyun oynatmaz deniyor. Türksat desen İstanbul'un göbeğine altyapı vermiyor. Superonline'de aynı şekilde. Nasılsa Türk Telekom'un altyapısını kullanırız diyerek tembellik ediyorlar. Fiber yatırımının çok minimal bir düzeyde olduğunu düşünüyorum. Durum böyle iken 3-5 fazla veririm Türk Telekom kullanırım. Senelerdir kullanırım ne paket kaybı yaşadım, ne kopma sorunu yaşadım gece 5'te dahi arasam ilgileniyorlar. Sanırım ucuz etin yahnisi muhabbeti var diğer ISS'lerde. Siz ne düşünüyorsunuz?
Zaten KabloNet altapınız varsa bile bulaşmayın, online oyunlarda 70 alırsan evde şenlik var demektir, yıllardır Nrtmasterının kalitesiz medeminden vazgeçemediler

Geri
Yukarı