TT internet sonrası hangi ISS kullanılmalı?

Weezy10uR

Decapat
Daha fazla  
Eski bir binada oturuyorum, en üst katda oldugum için TT'den pek verim alamadım. Normalde 100Mbps destekliyor gözüküyor ancak kablo eski vs bir şeyler söylendi TT'den ortalama 24Mbps alıyordum. 1 haftaya tahattüt bitiyor ve binada sanırım her kata Superonline kablosu çıkıyormuş. Super almak istiyorum ama hız verim alır mıyım emin değilim. TurkNet öneren çok o da TT altyapısı kullandıgı için TurkNet konusunda da kararsızım. Bu tip durumlar en net çözümü nasıl sağlarım? Ayrıca super de wifi 6 teknolojisi de ilgimi çekti bu teknolojiyi diğer firmalar sağlıyormu ?

Hangi şehirde ikamet ediyorsun bilmiyorum fakat eğer şehrinde Turksat Kablonet varsa kesinlikle öneririm. Kaç senedir kullanıyorum, hiç derdim tasam olmadı.

Superonline kablosu varsa muhtemelen binanızda fiber altyapı vardır. Turknet ise VDSL verecektir. Fiber olduğundan emin olursanız düşünmeden Superonline alabilirsiniz.

Superonline fiber kullanıyorum ve memnunum.

Hocam TürkNet öneririm fakat şunu bilin, arıza yok ise çok güzel kullanıyorsunuz fakat eğer arıza çıkarsa çözüm süreci çok yavaş işliyor bilginiz olsun

Yeni konular

Geri
Yukarı