TT taahhütü bitince fiyat artar mı?

Yer
İRLANDA
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İŞLEMCİ : AMD R5 3500X
EKRAN KARTI : AMD RX5500XT 8GB OC THICC II PRO
ANAKART : GIGABYTE S2H V2
RAM : T-FORCE 8X2 3000MHZ
SSD : XPG M.2 500GB 3000MB/3200MB // JAMES DONKEY SATA 250GB
Meslek
İrlanda da dil öğrencisi
Evet, bir önceki konum ile ilgili bir soru daha. Biz taahhütlü 24 Mbps internet kullanıyoruz fakat 89 TL bu paket. Çok saçma, evet. Turkcell 35Mbps'yi 69TL'ye satıyor.
Benim anlamadığım babama taahhüt bitince değiştirelim diyor, olmaz diyor. Diyorum ki "Niye 90 TL veriyorsun?", o diyor ki "Diğerleri daha beter geçiriyor". Ben anlamadım, şimdi Turkcell'de 35Mbps'lik bir paket alırsam TT gibi 90 TL mi olacak ileride?

Son düzenleyen: Moderatör:
Evet, bir önceki konum ile ilgili bir soru daha. Biz taahhütlü 24 Mbps internet kullanıyoruz fakat 89 TL bu paket. Çok saçma, evet. Turkcell 35Mbps'yi 69TL'ye satıyor.
Benim anlamadığım babama taahhüt bitince değiştirelim diyor, olmaz diyor. Diyorum ki "Niye 90 TL veriyorsun?", o diyor ki "Diğerleri daha beter geçiriyor". Ben anlamadım, şimdi Turkcell'de 35Mbps'lik bir paket alırsam TT gibi 90 TL mi olacak ileride?
Saçma ama ben 24 Mbps 102 TL ödüyorum TT. Taahhüt bitince aynı fiyattan devam etmez. Bitmeden görüş istersen.

Size taahhütsüz internet veren firmalara yönelin. Ben Netspeed'e geçtim rahatım. Hem daha ucuz hem taahhüt yok, istediğim vakit iptal edebilirim.

Geri
Yukarı