TT'den Millenicom'a geçiş süreci

TurkNet'e geç kanka en iyi sağlayıcı o şu an TR de.

Kurye belgeleri getirmişti imzalamıştım 2 gün sonra ise geçiş tamamlanmıştı. Benim binam yeniydi, altyapım sağlamdı o yüzden aynı hızda interneti daha uyguna almıştım ama şu ekonomide taahhütsüz internet kullanmak mantıklı mı bilemiyorum. Ayrıca millenicom müşteri hizmetleri yok. Resmen üye olurken telefonunu anında açıyorlar ama belgeyi yolladığın an telefonlarını açmamaya, robota bağlamaya başlıyorlar.

Kurye belgeleri getirmişti imzalamıştım 2 gün sonra ise geçiş tamamlanmıştı. Benim binam yeniydi, altyapım sağlamdı o yüzden aynı hızda interneti daha uyguna almıştım ama şu ekonomide taahhütsüz internet kullanmak mantıklı mı bilemiyorum. Ayrıca Millenicom müşteri hizmetleri yok. Resmen üye olurken telefonunu anında açıyorlar ama belgeyi yolladığın an telefonlarını açmamaya, robota bağlamaya başlıyorlar.

Belgeleri mail yoluyla ilettiler imzalayıp wpden ya da mailden tekrar yollayın dediler ayrıyeten belgeleri anlaşmali kargo yoluyla gönderin dediler.

TurkNet'e geç kanka en iyi sağlayıcı o şu an TR de.

Altyapı sıkıntı hocam portu kaybetmekten korkuyorum.

Millenicom kullanıyorum çok kötü bir firma gereksiz pahalı çoğu zaman ani düşmelere oluyor. Teknik desteği varla yok arasında geçmediyseniz TurkNet'e geçin.

Başvuruyu iptal ettim teşekkürler :)

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı