TT'den nasıl kurtulunur?

Hirok

Hectopat
Makaleler
1
Arkadaşlar Millenicom'dan altyapı sorgulattım ve bu sonuçlar çıktı. Ancak TT tahaüttüm devam ediyor, cayma bedelini ödesem tahmini kaç TL öderim?(5 ay falan kaldı) Ayrıca fiber 35 kampanyasını alsam beni memnun eder mi? Çünkü arada canlı yayınlar açmak istiyorum.
resim_2020-11-19_154824.png

Arkadaşlar Millenicom'dan altyapı sorgulattım ve bu sonuçlar çıktı. Ancak TT tahaüttüm devam ediyor, cayma bedelini ödesem tahmini kaç TL öderim?(5 ay falan kaldı) ayrıca fiber 35 kampanyasını alsam beni memnun eder mi? Çünkü arada canlı yayınlar açmak istiyorum.
Eki Görüntüle 742750

Cayma bedelini ödemeden olmuyor ne yazık ki.

25 lira farkla 100 Mbps internet bence daha cazip. Ben de Superonline 100 Mbps kullanıyorum eskiden de 40 Mbps'lik paketi vardı arada cidden fark var. Bence Fiber 100 kampanyasını al.

(Hizmet alınan ay sayısı X ücret farkı) + hediye edilen ürünlerin fiyatları toplamı = Taahhüt bozma bedeli
Cayma bedeli hesaplama bu şekilde.
Türk.net bir zamanlar cayma bedelinin belli bir kısmını ödüyordu. Ona da bakabilirsin.

100 MB alman zor TT altyapisinda. Modem arayuzunde kac MB alacagin yazar oradan bakip paket secmen daha mantikli olur.

Nasıl zor, TT yapmıyor şunu anlayın başka ISS'in VDSL altyapısında olsan da aynı şey olacak. Santral ile olan uzaklık ile alakalı tamamen. Ben TT kullanıyorum gayet memnunum fazla para ödüyorum ama daha hızlı çözülüyor sorunlarım. Ülkenin %90'ı TT altyapısı kullandığı için doğal olarak duyduğunuz sorunların %90'ı TT'yi kötülüyor.

Nasıl zor, TT yapmıyor şunu anlayın başka ISS'in VDSL altyapısında olsan da aynı şey olacak. Santral ile olan uzaklık ile alakalı tamamen. Ben TT kullanıyorum gayet memnunum fazla para ödüyorum ama daha hızlı çözülüyor sorunlarım. Ülkenin %90'ı TT altyapısı kullandığı için doğal olarak duyduğunuz sorunların %90'ı TT'yi kötülüyor.

Mesefa onemlide ben mi dedim oraya kur santrali. Her mahalleye koysa sorun kalmaz kim koymuyor TT yani yine sikinti TT'de :)

Geri
Yukarı