TTNET 100 Mbps paket 200 Mbps hız veriyor

@Beyefendi_Haydo VDSL kullanıyorsan normal.

Evet hocam VDSL kullanıyorum fiber olmadığı için net hız almamın mümkün olmadığını biliyorum. Fakat anlatmaya çalıştığım şu ilk 100Mbps pakete geçiş yaptığımda modeme tanımlanan değer 99.999 olarak gözüküyordu şu an 88.040 olarak gözüküyor ve daha düşük hız veriyor vaadeedilenden.
1665924749140.png

Benzer sorunu arkadaşım TurkNet'te yaşadı. 100 Mbps olan interneti 10 Mbps geliyordu. Müşteri hizmetlerini arayınca kendisine, yanlışlıkla bir 0 eksik yazmışız deyip yüzyılın excuse'una imza atmışlar. Bunlar normal şeyler çaktırma.

Hat değerleri anlık olarak değişiklik gösterebiliyor. Bu iç tesisatının durumuna bağlı.

paket değişikliği yapmadan önce hiçbir sorun yaşamıyordum özellikle paket değişikliği olduktan sonra yaşamaya başladım bu sorunu ve sadece gece 1 kez kesiliyor sonra düşüyor hız.
normal mi yani bu durum.

Eski paketindeki hat değerleri ile yeni hızın değerleri farklı olur. Kesilme oluyorsa iç tesisatında sorun var demektir.

Genel kullanımda kesinti ping vb olmuyor fakat bazen sadece özellikle gece kesiliyor ve ondan sonra hat değeri düşüyor anlam veremediğim bir durum ya. Neyse uğraştırdım k. B teşekkürler yardımın için.

Yeni konular

Geri
Yukarı