TTNET 16 Mbit Hız Sorunu

Daha fazla  
İyi günler...

TTNetin yapmış olduğu 8mbit'ten 16mbit'e geçtim ama nedense internet hızım yükselmedi.

TTNET Hız Testi / TTNET Speed Test
Burada yapılan testi anlamıyorum, bakarsanız sevinirim.

Adsız.png

Son düzenleyen: Moderatör:
8 MBPS tarifede en fazla 8 alırsınız. Şimdi 10 almışsınız. Demek ki bir şeyler değişmiş. :) 16 MBPS'ye kadar tarife aldınız sanırım. Bu yüzden yapabilecek pek bir şey yok.

Modem arayüzü nedir?
İnternet kullanıcı adı ve şifreni biliyorsan komut ekranına ipconfig yaz. Yukarıda "Default Gateway" yazıyor, orada yazanı adres çubuğa yapıştır. Kullanıcı adı ve şifreni gir. Solda internet yazıyor, oranın fotoğrafını çek, buraya at.

İnternet kullanıcı adı ve şifreni biliyorsan komut ekranına ipconfig yaz. Yukarıda "Default Gateway" yazıyor, orada yazanı adres çubuğa yapıştır. Kullanıcı adı ve şifreni gir. Solda internet yazıyor, oranın fotoğrafını çek, buraya at.
CMD'ye "ipconfig" yazdım, "Windows IP Yaplandırması" geldi.

16mbit'e geçdiysen aynı sorun bende de var, 10mbit internetim var. Gittim dedim mudurluge, "10mbit yetmiyor mu?" dedi. Yapacak bir şey yok :( Bende de aynı sıkıntı var. 16mbit interneti 10 mbit kullanıyorum :(

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı