TTNET 16 Mbps pakette 1.5 Mbps indirme hızı

Sultan Messer

Hectopat
16 MBPS indirme veren bir paket kullanıyorum. Fiber değil ve sözleşmede 16 MBPS olmasına rağmen 1.5 indirme hızı alıyorum, sizce ne yapmalıyım? Kocaeli Gebze'de yaşıyorum. Kablo Net mevcut ama oturduğum yerde fiber var mı bilmiyorum ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben, çoğu zaman 1 MB/s ile indirme yapıyorum, arada 1.2 MB/s oluyor ama ADSL kullanıcılarının geneline bakarsak 1.5 MB/s iyi bir değer. Yavaşlık konusunda haklısınız, oyunların boyutu artınca yeri geliyor 2-3 gün beklemek insanı oyun oynamaktan soğutuyor.

Çoğu firma TT'nin altyapısını kullandığı için hızınızı doğal olarak altyapı belirliyor.
Bu adresten sorgulayın, 16Mbps'nin üzerinde değer çıkıyor ise paketinizi yükseltip keyfinize bakabilirsiniz. Fiber İnternet Altyapı Nerede ve Sorgulama | Millenicom

Çıkmıyor ise ve yakınlarda Turksat Kablo kullanan var ise Turksat Kablo ile iletişime geçin, dilekçe verin, eğer size yakın bir noktada(aynı sokakta farklı bina, yakın sokak vb.) hizmet veriyorlarsa büyük ihtimal sizin binaya kendi altyapılarını getirirler.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı