TTNET 16 Mbps pakette 6 Mbps hız alınıyor

TahaSenturk

Centipat
Merhaba, TTNET kullanıcısıyım. TTNET aboneliğim 16 Mbps ancak 6 Mbps anca kullanabiliyorum. Altyapımızın 50 Mbsp'e kadar desteklediği gözüküyor. Sorun modemde mi, kabloda mı, yoksa dolandırılıyor muyum?

Direkt müşteri temsilcisini arayın. Ses çıkarmayan müşterilerin hızlarını yarı yarıya bilinçli olarak düşürüyorlar. Arayınca arıza kaydı açtık diyip ertesi gün gerektiği hıza çekiyorlar. (Bizzat başıma, komşuların başına geldi.)

Bağlantıdaki yöntemleri uyguladıktan sonra, Speedtest uygulaması üzerinden hızınıza bakın.
Modem marka ve modelinizi belirtin. Ayrıca modem hat değerlerinin ekran görüntüsünü paylaşın.

İndirme hızı saniye de mi yoksa direk 3mbps mi görünüyor?
Direkt 5mbps gözüküyor şuan.
Bağlantıdaki yöntemleri uyguladıktan sonra, Speedtest uygulaması üzerinden hızınıza bakın.
Modem marka ve modelinizi belirtin. Ayrıca modem hat değerlerinin ekran görüntüsünü paylaşın.

Dediklerinizi yaptım azıcık fayda etti sanırım ama hala yetersiz. 5Mbps'den 6.27'ye çıktı. O modem hat değerlerini nasıl öğrenirim acaba?

Son düzenleme:
Direkt 5mbps gözüküyor şuan.

Dediklerinizi yaptım azıcık fayda etti sanırım ama hala yetersiz. 5Mbps'den 6.27'ye çıktı. O modem hat değerlerini nasıl öğrenirim acaba?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Hat değerlerinizi modem arayüzünden bulup bize atın.

Geri
Yukarı