TTNET 16 MPBS'YE GEÇİŞ

denix_07

Hectopat
Yer
Alanya, Antalya
Daha fazla  
Merhabalar,
4 yıldır TTNET kullanıyorum ve paketim 8 MPBS LİMİTSİZ 50 GB AKK .
Ben şu pakete geçmek istiyorum ;

Ekran Alıntısı.JPG

Ve bulunduğum yerde de UltraNet desteği mevcut.
22.JPG

Ben 2 gün önce bu modemi almıştım : Asus Dsl-N14U 300Mbps Kablosuz-N Adsl2+ 4 Port Modem - Vatan Bilgisayar
Şimdi Ultranet'e geçsem, modem bir sıkıntı çıkartır mı ? .

Fiber sorgulaması yapmışsınız sanırım. TTnet'i arayıp hattınızın maksimum kaç mbit hız sağlayabileceğini sorun ve ona göre paket geçişi yaparsınız.

eğer geçmek istediğin paketle şu an aynı ücreti ödüyorsan problem yok. ama fark varsa değmez çünkü AKK diye bir şey var, hızın ne kadar artarsa artsın AKK yı geçtiğin zaman hızın düşüyor.

eğer geçmek istediğin paketle şu an aynı ücreti ödüyorsan problem yok. ama fark varsa değmez çünkü AKK diye bir şey var, hızın ne kadar artarsa artsın AKK yı geçtiğin zaman hızın düşüyor.
Şuan geçmek istediğim paket ile aynı ücreti ödüyorum , 70 TL.Cevaplarınıza göre modemin bir sıkıntı yaratmayacağını düşünerekten yarın ya da bir gün 16 MPBS'ye geçeceğim.Yardımlarınız için teşekkürler.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı