TTNET 16Mbit internet paketi tavsiyesi

kartal491

Hectopat
1- Merhaba arkadaşlar, TTNet 8 MB sınırsız internet kullanıyorum ve 75 TL para ödüyorum bugün komşumun yeni bağlattığı internete 16 MB sınırsız 60 Tl ödediğini öğrendim. Yeni bağlantı olduğu için düşük olabilir. Benimde şu an tarifemden geçebileceğim uygun fiyatlı 16 MB Sınırsız adsl tarifesi önerebilecek varsa sevinirim.

2- Geçen ay 200 metre aşağıdaki caddeye sanırsam türk telekom fiber kablo döşedi.
Bu mesafeden fiber internet alabilir miyim?
Alamasam bile adsl tarifeme hız olarak faydası olur mu?
Cevaplarınız için teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Üniversiteli kampanyası var. Modemli 58 TL ayda, modemsiz 50 TL. 50 GB AKN ve 16 mbps internet hızı veriliyor. Komşunuzun uygun fiyatlı tarifede olması kampanya dahilinde taahhüt vermesinden kaynaklı.

1- Merhaba arkadaşlar, TTNet 8 MB sınırsız internet kullanıyorum ve 75 TL para ödüyorum bugün komşumun yeni bağlattığı internete 16 MB sınırsız 60 Tl ödediğini öğrendim. Yeni bağlantı olduğu için düşük olabilir. Benimde şu an tarifemden geçebileceğim uygun fiyatlı 16 MB Sınırsız adsl tarifesi önerebilecek varsa sevinirim.

2- Geçen ay 200 metre aşağıdaki caddeye sanırsam türk telekom fiber kablo döşedi.
Bu mesafeden fiber internet alabilir miyim?
Alamasam bile adsl tarifeme hız olarak faydası olur mu?
Cevaplarınız için teşekkürler.
öncelikle şuan hızın kaç mbps alıyorsun bunu ören tafsiyem bu 16 mbps tarifesindeyim ama malesef alamıyorum !!

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı