TTNET 192 TL modem ücreti?

Berkayyzn

Hectopat
Arkadaşlar 2 ay önce 24 aylık sınırsız 12 Mbps limitsiz internet taahhüt'ü yaptırdım aylık 79 TL. 1. ay modem kurulum ücretiydi vesaire 92 TL geldi, ikinci ay ise 79 TL beklerken 87 TL fiyatla karşılaştım, müşteri hizmetlerini aradığımda her ay 8 TL 24 ay toplam 192 TL ek olarak modem ücretinin faturaya yansıtılacağını söyledi bana, taahhüt yaptırmadan önce böyle bilgi verilmedi sizce bu ödeme normal mi?

Arkadaşlar 2 ay önce 24 aylık sınırsız 12 Mbps limitsiz internet taahhüt'ü yaptırdım aylık 79 TL. 1. ay modem kurulum ücretiydi vesaire 92 TL geldi, ikinci ay ise 79 TL beklerken 87 TL fiyatla karşılaştım, müşteri hizmetlerini aradığımda her ay 8 TL 24 ay toplam 192 TL ek olarak modem ücretinin faturaya yansıtılacağını söyledi bana, taahhüt yaptırmadan önce böyle bilgi verilmedi sizce bu ödeme normal mi?

Hocam biz de 2 ay önce 79 TL'ye 16 Mbps internet aldık. İlk ay 92 geldi, şaşırdık. Hadi hayırlısı sizi olay gibi mi olacak işimiz. Geçmiş olsun bu arada.

Zaten öyle oluyor sen sormadan onlar bunu söylemez. Her ay küçük küçük alırlar sözleşmede yazıyordur ama okumadıysanız görmemişsinizdir.

Modem sizde kalacağı için maalesef her ay ek ücret yansır, bizde yeni sözleşme imzaladık Haziran'da bize modem dahil fiyat verdiler.

Yeni konular

Geri
Yukarı